Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest volvigi

VAND VOLVO S60 - varianta SUMMUM

4 posts in this topic

Salut volvisti, potentiali volvisti si prieteni ai acestora!

Avand in vedere ca varianta SCHIMB nu a functionat, iar presingul de vanzare persista, ma vad nevoit sa scot la VANZARE Volvica din dotare.

Mentionez ca, am gasit varianta cautata adica s40 D1.6 euro 4, dar pentru a o achizitiona trebuie sa mai fac rost de bani.

Pentru a ma referi la ceea ce scot la vanzare, nu am sa fac detaliere a ceea ce inseamna SUMMUM pentru ca nu vreau sa jignesc pe nimeni. Vreau doar sa spun ca valoarea calculata de asigurator la momentul actual este de 14840 euro (calculata dupa valoare de nou- aprox.46000 euro, an fabricatie-2001, kilometri - 171xxx, dotari etc.).

Pentru a nu exista comentarii ca pretul de vanzare este mare, o las la 14100 discutabil sau pentru cel cu banul jos 14000 euro.

Mentionez ca masina este o comanda VOLVO by NEUMER (chiar pe masina este specificat acest fapt), cu motor de 170 CP, EURO 4.

ANUNTUL ESTE DOAR PENTRU CEL/CEI CARE DORESTE/DORESC SA ACHIZITIONEZE AUTOMOBILUL (pe care il/ii asigur ca se afla in stare foarte buna atat din punct de vedere estetic, cat si tehnic).

 

SPER CA,  CU AJUTORUL VOSTRU, CEI CARE CITESC ANUNTUL,  SI IL VETI PROMOVA PRIETENILOR, CUNOSCUTILOR, DORITORILOR de VOLVO S60, SA II GASESC UN NOU PROPRIETAR IUBITOR DE "OZN" - asa cum imi place sa-l alint, LE MULTUMESC ANTICIPAT!

Pe CEILALTI care au doar chef de COMENTARII GRATUITE SI NEINTERESATI,    II ROG            SA SE ABTINA!

CUMPARATORULUI: LA CAT MAI MULTI KILOMETRI FARA EVENIMENTE MAJORE! SPER SA AIBA PARTE MACAR DE ACELEASI SENZATII DE INCANTARE!

PERSONAL NU AM CE-I REPROSA MASINII.

TELEFON DE CONTACT: 0745. 54. 222. 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

VA IUBESC CA NU MA LASATI SA DEVIN POSESOR DE SUROGAT DE VOLVO, DAR DIN PACATE SUNT NEVOIT.

NIMENI?

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut! am pus poze in faza initiala a anuntului, dar multumesc de atentionare, am sa le postez din nou!

Share this post


Link to post
Share on other sites