Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Midnight Caller

Jante tabla 15" Volvo S40/V40 1996-2003

6 posts in this topic

    Se vand 4 bucati jante tabla 6x15" originale VOLVO, (distranta intre prezoane 4x114.3), pentru S40 sau V40 intre anii de fabricatie 1996 si 2003.

    Jantele nu sunt indoite, nu sunt lovite sau ruginite. Le-am dat jos de pe masina cand mi-am pus jantele de aliaj, si de-atunci stau cuminti cu tot cu prezoane intr-o debara in 2 cutii.

    Le dau cu tot cu capace, tot originale VOLVO, zgariate putin de pe la parcarile langa borduri.

    Pretul DE NOU al UNEI jante este 335RON, pretul UNUI capac este 130RON. Cu "reducere de uzura" de 50%, ajunge tot pachetul la 930RON. La 200Eur sunt ale voastre.

   

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai sa facem un barter  ;D

Tu mi le dai p-alea de tabla eu iti dau unele de aliaj. Ale mele necesita roluire si vopsire :)

Ca eu le-am schimbat facand afacerea vietii mele...am cumparat alte jante de aliaj de la cineva de pe forum si intrucat la momentul achizitiei eram trezit de 10 min dupa o noapte alba, n-am vazut ca erau mai strambe ca ale mele. Da' am apucat sa le pun pe masina si nu le mai dau jos decat cand o s-o duc la remat.

Aaaaa? Hai ca-i deal

Best,

H

Share this post


Link to post
Share on other sites

decat pe jante cat vrei?...ca nu ma intereseaza capacele...

Share this post


Link to post
Share on other sites

am cumparat alte jante de aliaj de la cineva de pe forum si intrucat la momentul achizitiei eram trezit de 10 min dupa o noapte alba, n-am vazut ca erau mai strambe ca ale mele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

S-au dat.Subiect inchis.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.