Sign in to follow this  
Followers 0
Guest arigo

Despartire grea

8 posts in this topic

Din pacate trebuie sa ma despart de masinuta mea Volvo S40 Summum, din cauza unor probleme financiare. Daca sunt doritori pe acest forum nu ezitati sa ma contactati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da-ne si tu mai multe date despre masinuta. Poate si niste poze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poze gasesti in sectiunea HAI SA NE CUNOASTEM - ARIGO

Echipare Summum- CUTIE MANUALA 6+1; 4 GEAMURI ELECTRICE; OGLINZI ELECTRICE INCALZITE HELIOMATE; SERVO-DIRECTIE; 12 AIRBAGURI; DUBLU CLIMATRONIC; TRAPA; PILOT AUTOMAT; COMPUTER BORD; XENON; JANTE ALIAJ; PROIECTOARE; TAPISERIE PIELE; INCHIDERE CENTRALIZATA; ALARMA; CUMPARATA REPRZENTANTA,ABS,EBD,DSTC, EBA,BI-XENON,NAVIGATIE PROFESIONALA, AUDIO HIGH PERFORMANCE,SCAUNE INCALZITE CU MEMORIE,JANTE 17,GEAMURI ANTIEFRACTIE,TELEFON INCORPORAT,SENZOR PLOAIE-LUMINI,COTIERA FATA-SPATE, BUSOLA IN OGLINDA, SCHIMB DE FILTR SI ULEI LA 64000km PRET DE NOUA 39000EURO - Nu vreau sa castig nimic din vanzarea masinii, prezint toate documentele de achizitie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretul este de 20600. Nu este mult pentru aceasta masina, pentru ca daca ai vrea sa o aduci acum te-ar costa peste 22000Euro, dar ce sa fac, intre casa si masina - am ales casa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da e beton masinuta. Daca nu as fi avut deja un leasing la s 60 ti-as fi luat-o fara ezitare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt de acord , nu este mult pentru dotarile ei dar este putin cam mult pentru bugetul meu care nu depaseste 16500 E :( Daca as fi dispus, nu m-as fi mai gandit sa nu o iau! Succes la vanzare! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0