Sign in to follow this  
Followers 0
Cosmyn18

Erori pe tester

2 posts in this topic

Necesita un tester dedicat  si nu "trompete" chinezesti de uz general ,vezi Delphi. Cauta mai bine un DICE sau Launch ,Bosch KTS ca si testere sa iti expuna mai aplicat  de unde pina unde, mai clar daca nu se inteleg codurile complete de erori. Eu nu vad ce probleme sa nu rezolve  din ce este afisat insa trebuie cautat ,interpretat. Ce rulaj are asa de curiozitate!

Prea multe probleme , nereguli semnalezi aici si pe alte topice despre acest  XC60 .Este incert MY de la avatar. Daca este 2008,2009 atunci poate fi o  masina neintretinuta tehnic vorbind ,cu ceva hibe unde nu trebuie si care va cere bani in viitor.Opinie asa precum ghicitul in stele.:)

Offtopic

Se cauta dupa cod eroarea ,special pentru volvo daca vrei ,adica cu cod de modul si eroarea respectiva (ex.CVM -U041568 )se interpreteaza si se rezolva.In general erorile pot apare si eronat  in cascada false si nu pot sa fie determinate de un anume modul cu probleme clare  In fine

Gratis sint numai intrebarile pe aici ,incurajarile ,unele mici sfaturi .Cel putin asa consider  cind mai vorbesc cite ceva pe aici ,sfatuiesc,ca doar nu se da careva cu capul de pereti pentru a-si consuma timpul propriu ,a da raspunsuri care rezolva 100%  problemele altora ,gratis.Fara suparare spun .Sa te ajute cu mare drag mult peste ce am spus oricine iti citeste acest topic.Eu ti-am spus ce ar trebui sa faci dar sigur te descurci.

 

 

Suna-l pe Gutu (BGMotors)sau Vadim (Swedetech)  si poate faci un drum la ei .Macar daca scoti banul ,ei sigur te rezolva si nu stai sa pui intrebari pe aici.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0