Guest Baronul

probele cu casetofonul

8 posts in this topic

Am si eu o problema,am fost la un service si mi-au scos siguranta de la casetofon iar acum casetofonul i-mi cere parola pe care nu stiu de unde o pot lua(am cautat in carte si nu este ) ,ce sa fac ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

fie te duci la un centru volvo sa contra unei taxe deloc modica iti vor da ei codul daca , casetofonul tau este cel de pe original, fie cauti pe google "decodam casetofoane auto" si te costa cateva zeci de ron si se rezolva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Baronul  Scoate-l si vezi ca este foarte posibil sa fie notat pe undeva...intoarce-l pe toate partile! :D

99% din cazuri asa le-am rezolvat. ;)

NU insista sa introduci coduri aiurea; poate intra in SAFEMODE si iremediabil va trebui decodat de catre..."baieti" ;D ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo, avx :) Asa a fost si la mine. In general, mecanicii care umbla pe acolo il noteaza direct pe carcasa acestuia :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo, avx :) Asa a fost si la mine. In general, mecanicii care umbla pe acolo il noteaza direct pe carcasa acestuia :D

Saru'mana BOIERULE! Multam de aprecieri... ;)  ...partea proasta este ca datorita serviciului, de vreo trei ani mi-am cam iesit din "mana" si nu prea am mai "prestat", dar lasa ca ies eu la pensie si ma reapuc de bin-uri, flash-uri si rescrieri de eprom-uri... :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now