Guest bgdplatinum

bgdplatinum

6 posts in this topic

Salut tuturor , ma numesc Bogdan si sunt din Bucuresti .Abia azi am aflat de acest site....Azi mi-am luat un S60 T5 an 2001 la 11000 euro , ce ziceti , este bine ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E o masina foarte buna... a obtinut vreo 13 recorduri de viteza (din cate stiu eu) in Anglia. Daca tu cauti viteza, andrenalina si... nu te intereseaza consumul... ai ceea ce-ti trebuie (cam papa). A mea e foarte economica (am un s60 d5). Depinde de ce vrei... oricum merita... e VOLVO.  ;) Ce optiuni are. A mea(din acelasi an) m-a costat 14700 euro anul trecut in noiembrie (cheltuieli totale). Dar e full option. Probleme... oricum vor aparea (gandeste-te la varsta). Iti doresc sa fie minore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Excelenta masinuta ! Si la un pret foarte-foarte mic ! Speram sa nu aiba nimic si doar sa fi avut omul nevoie de bani ! Masina scumpa, piese scumpe ! Dar merita... ! Nu stiu exact daca are motorul din care e derivat T5R-ul (sau S60R-ul mai exact), dar e super !

Numai bine si multi-multi km cu ea fara probleme !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu am acelasi model dar cu geartronic.Consumul nu e super mare si masina ii beton.Sa ai noroc de ea si pretul ii super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faina masina. S-o stapanesti sanatos si sa te avem langa noi mult timp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now