Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest BarsaImport

Comenzi online piese auto Volvo originale second-hand

12 posts in this topic

Comenzi online piese auto originale Volvo second-hand noi la cele mai mici preturi din Romania.

Pentru a elimina orice posibila confuzie la comenzi va rog sa folositi formularul de comanda online.

In rest orice nelamurile, intrebare sau reclamatie puteti sa o postati aici pentru ca serviciile si calitatea produselor care le oferim sa fie cat mai transparenta.

Va multumesc pentru intelegere.

www.comenzi-pieseauto.ro

butonfd1.th.gifthpix.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Garantia pe care o oferim difera in functie de piesa si are o valabilitate de la 1 la 3 luni pentru piese si de 6 luni pentru motoare." ?

Din cate stiu, limita minima legala pentru obiecte de folosinta indelungata (vezi piese auto) este 18 luni... Sau ma insel ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Garantia pe care o oferim difera in functie de piesa si are o valabilitate de la 1 la 3 luni pentru piese si de 6 luni pentru motoare." ?

Din cate stiu, limita minima legala pentru obiecte de folosinta indelungata (vezi piese auto) este 18 luni... Sau ma insel ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un  releu de semnalizare pentru un volvo 460, 1996 fabricatie, serie sasiu xlblc103etc706240, benzina motor de 1.8 gasesc si eu la dumneavoastra? Nu conteaza daca e nou sau sh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un  releu de semnalizare pentru un volvo 460, 1996 fabricatie, serie sasiu xlblc103etc706240, benzina motor de 1.8 gasesc si eu la dumneavoastra? Nu conteaza daca e nou sau sh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai sa-ti raspund eu in doua ore :

Codul original VOLVO este 3462725, si costa 550RON, doar original se gaseste... Livrabil in 4 zile lucratoare !

Numai bine !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am o singura obiectie la formularul de comanda. De ce trebuie sa completez obligatoriu  ??? si informatiile pentru livrare daca vreau doar sa aflu cit costa o anumita piesa ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@VOLVO16 Ca sa te plictisesti inainte de comanda. Mai bine dau un telefon la MC si am rez problema  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am o singura obiectie la formularul de comanda. De ce trebuie sa completez obligatoriu  ??? si informatiile pentru livrare daca vreau doar sa aflu cit costa o anumita piesa ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@VOLVO16 Ca sa te plictisesti inainte de comanda. Mai bine dau un telefon la MC si am rez problema  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites