sandrino

din buzau, cu salutari tuturor!

5 posts in this topic

desi nu sunt chiar printre ultimii veniti pe acest forum, am considerat ca este normal, intr-un tarziu, sa ma prezint si sa va salut.

ma numesc emanuel sandrino virgolici, sunt din buzau si am de cateva zile un s40, 2004, 1.9tdi, negru, full options. asemenea celor mai multi dintre posesorii de volvo si eu sunt incantat de masina. mai ales ca precedenta a fost cielo (deloc rea dar saraca in optiuni de siguranta!). la inceput am sa le multumesc in egala masura celor care au facut si ingrijesc acest site cat si celor care au scris lansand subiecte sau raspunzand celor care aveau intrebari. cred ca din momentul in care am hotarat sa iau masina si pana in prezent am citit tot ce ati scris si mi-a fost de un real ajutor. va multumesc!

acum "ma invart" intre placerea zilnica de a o conduce (si de a o prezenta si prietenilor!) si grijile pentru ceea ce insemna o intretinere corespunzatoare. pe masura ce voi avea noutati in ceea ce priveste preturile pieselor, procurarea lor si date despre rezolvarea problemelor aparute "voi combate" si eu asemenea tuturor membrilor acestui forum.

pana la intalnirea din martie sau de cand va fi ea, va salut inca o data dorindu-va ceea ce imi doresc si mie: multi km fara reparatii si fara evenimente!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumim pentru urare Sandrino si bun venit printre noi  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit printre noi Sandrino! Ne bucuram sa se mareasca numarul membrilor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare inca un s40 good  :)la cati mai multi km parcursi fara nici o durere de cap iti urez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now