Sign in to follow this  
Followers 0
Guest smarautz

lambo doors

17 posts in this topic

???  ? Nu inteleg scopul postului?? Ne facem si noi tuning la Volvo-uri??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu cred ca da bine pe nici un volvo lambo usile alea  ;D. postam ca sa ne aflam in treaba!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca voi avrea vreodata o masina tzapana la care sa imi vina sa ii fac tuning la usi, singurul lucru care i l-as face ar fi ceva de genul:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hop si eu cu poze:

post-972-12877853754274_thumb.jpg

post-972-12877853756278_thumb.jpg

post-972-12877853758756_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

:77: :77: :77: :77: :77: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:

am deschis acest subiect pt.vinzarea kit lambo,sinte-ti bine veniti cu poze dar astept si cumparatori

Share this post


Link to post
Share on other sites

Consider, ca orice produs oferit spre vanzare, ar fi bine, sa fie insotit si de un pret (macar estimativ). Noi te ajutam cu promovarea ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:happy12: :happy12: :happy12: :happy12: :happy12: :happy12: :happy12: :happy12:

pret : 1000€ kit-ul pt.2 usi

partea ce dura este ca trebuie montat intr-un centru tuning specializat si te costa cam tot atita daca nu mai mult,trebuie omologata masina(alta gramada de bani)

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci, nu merita!

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci, nu merita!

De ce spui asta???

Daca ai bani sa-ti faci o masina de expozitie merita pana la ultimul leut.

E in bacau un golf 3, nu dai 2 bani pe el...si are usi lambo :-X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toate chestiile astea copiate mi se par absurde.

Pozitii ca la BMW   (angel eyes)

                Audi    (pozitiile alea smechere pe tot farul) pe care le-am vazut inclusiv pe Dacia Nova

Usi Lambo...care nu sunt decat de smecherie si care nu pica bine pe orice masina. M-ar excita si pe mine sa imi pun la Break  ;D Cred ca as fi de rasul curcilor sa pun pe V40.  LamboVolvo

Codite de rechin lipite pe plafon, fara nici un fel de utilitate (alta smecherie)

Toate astea sunt exact ca becurile de far albastre, ce se gasesc in magazinele cu piese auto sub denumirea de bec xenon. Niste kiciuri de 2 bani, pentru frustratii de xenon.

Daca esti baiat destept iti pui un kit de xenon si atunci nu mai zice nimeni nimic.

Mai ales ca vezi astfel de tuning-uri pe masini care nici macar jante de aliaj nu au.

Imi plac tuning-urile care nu dau un aer prea mare de agresivitate si care nu sunt copiate sau sunt exclusiv create pentru masina pe care o "pilotezi"

Nu vreau sa jignesc pe nimeni, daca se simte careva cu musca pe caciula, vreau sa spun ca nu am facut nici o aluzie si imi cer scuze preventiv.

ESTE DOAR PAREREA MEA 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toate chestiile astea copiate mi se par absurde.

Pozitii ca la BMW  (angel eyes)

                Audi    (pozitiile alea smechere pe tot farul) pe care le-am vazut inclusiv pe Dacia Nova

Usi Lambo...care nu sunt decat de smecherie si care nu pica bine pe orice masina. M-ar excita si pe mine sa imi pun la Break  ;D Cred ca as fi de rasul curcilor sa pun pe V40.  LamboVolvo

Codite de rechin lipite pe plafon, fara nici un fel de utilitate (alta smecherie)

Toate astea sunt exact ca becurile de far albastre, ce se gasesc in magazinele cu piese auto sub denumirea de bec xenon. Niste kiciuri de 2 bani, pentru frustratii de xenon.

Daca esti baiat destept iti pui un kit de xenon si atunci nu mai zice nimeni nimic.

Mai ales ca vezi astfel de tuning-uri pe masini care nici macar jante de aliaj nu au.

Imi plac tuning-urile care nu dau un aer prea mare de agresivitate si care nu sunt copiate sau sunt exclusiv create pentru masina pe care o "pilotezi"

Nu vreau sa jignesc pe nimeni, daca se simte careva cu musca pe caciula, vreau sa spun ca nu am facut nici o aluzie si imi cer scuze preventiv.

ESTE DOAR PAREREA MEA 

Era pe youtube un s80 2007 tunat de heico parca, si avea led-uri ca la audi doar ca puse cu stil de firma. Se vedeau mai frumos ca la audi.

Cat despre usi lambo (suicide - sau cum s-o scrie) cred ca da bine pe orice masina modificat cu stil, de cineva pasionat sau de o firma autorizata. Nu toti cu solenza care isi pun spoilere din bazar sa-si puna usi lambo, ca atunci chiar e taraneala, desi am vazut dacii 1310 cu usi lambo  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca voi avrea vreodata o masina tzapana la care sa imi vina sa ii fac tuning la usi, singurul lucru care i l-as face ar fi ceva de genul:

bani de o masina de asta nu cred ca o sa am dar, o usa tot imi cumpar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0