Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Nelu

jante

4 posts in this topic

http://www.lynxtuning.ro/

cei interesati, trimiteti mail pe site pentru  a va informa despre pret dupa care, daca sunteti interesati retrimiteti mail si scrieti ca sunteti membrii clubului volvo si solicitati o noua oferta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumim pentru oferta si speram sa fiti mai seriosi decat cei dupa care am asteptat 2 luni degeaba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

legatura mea cu aceasta firma consta doar in relatia de respect reciproc cu administratorul ei, de la prima intalnire cu acesta in anul 2008 cand mi am bagat azot in roti la firma lui, ocazie cu care mi a facut o reducere. intre timp a vandut firma respectiva si s a profilat numai pe jante, fapt pe care l am aflat ulterior intr un club din oras unde m a recunoscut (sunt membru si in acel club), ocazie cu care l am si intrebat daca este de acord sa faca reduceri membrilor clubului volvo in schimbul publicitatii pe site ul oficial, castigul meu fiind doar bucuria de a veni cu o informatie cu potential interesant pentru prietenii/membrii clubului.

cei interesati puteti scrie orice (multumire/)nemultumire pe post fara nicio retinere si eu cand voi afla o sa l sun sa verific daca nemultumirea este/nu este intemeiata dupa care voi raspunde pentru a cunoaste in timp util toti membrii clubului volvo, relatia cu firma.

http://www.volvo-club.ro/forum/index.php/topic,1944.0.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu vreau sa ma intelegi greseit vorbeam de alte firme la care am facut comenzi si nu le-au onorat. In schimb le-am trimis un formular completat pe site la dansi saptamana trecuta si sa vedem cand imi vor raspunde, doream sa stiu ce modele au pe dimensiunile mele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0