Godfather

CONCURS

16 posts in this topic

@ Godfather - nu crezi ca este cam tarziu sa ne anuti si pe noi de acest concurs ca nu de alta dar tre sa raspunzi cinci zile la cinci intrebari. cate una pe zi.  >:( asa informare, halal.

Mai bine nici ca dadeai postu.

Nu ma intereseaza pe mine in mod special sa fac drive testul dar ca fapt divers cred ca se putea anunta din timp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cel mai aiurea subiect creat pe acest forum  >:(. Operatia reusita - pacientul mort . WTF . Scuze de limbaj .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cel mai aiurea subiect creat pe acest forum  >:(. Operatia reusita - pacientul mort . WTF . Scuze de limbaj .

;D Baieti, azi l-am "descoperit" si eu. Scuze, n-am stat sa citesc :) By bad, nu trageti  :P

Best,

H

Share this post


Link to post
Share on other sites

;D Baieti, azi l-am "descoperit" si eu. Scuze, n-am stat sa citesc :) By bad, nu trageti  :P

Best,

H

Sa-l iertam baieti ?  ;)::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Horia, nu stiu cum reactioneaza altii sau cum o vor face, insa in anumite situatii posturile tale fac referire la situatii sau lucruri sau evenimente organizate de reprezentantul VOLVO in Romania, Bucuresti. Mie unu ca membru al acestei comunitati mi se pare normal ca sa se implice si reprezentatul si sa ne instiinteze si pe noi din timp. Din cauza celor enumerate mai sus cand fac anumite afirmatii le fac la adresa reprezentantei prin cei care o reprezinta. Eu unul nu o sa trag, dar e pacat si chiar penibil ca noi sa fim cei din urma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dracu m-a pus !?!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai Horica, stii ca te iubim, pana la urma nu tu esti reprezentanta ! ;D

Ce mama 'req... Nici eu nu stiam si nu m-a sunat nimeni, personal sunt mai mult decat multumit ca esti la noi pe forum ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Horia sper ca ma intelegi corect. Nu am nimic cu tine personal, si cred ca ai vazut pe forum ca rar au fost cazurile in care s-a facut atac la persoana care lucreaza la reprezentanta, mai des se face atac la sistemul adoptat de reprezentanta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

La anu' si la multi ani !

Horia, din moment ce concursul era pe siteul promotor.ro, banuiesc ca era dedicat cititorilor revistei nu?. Nu cred ca trebuia sa ne sunam toti clientii sa le spunem ca organizam o tombola. Pentru cei cu adevarat interesati de masina, ramane totusi optiunea cu un test drive cu Xc60ul in otopeni :)

Kpax cred ca se astepta sa te gaseasca in fata casei lui cu XC60ul si cu cheia de gat, covor rosu si o invitatie la munte in plic.

(si cum se cuvine, astept scandal mai jos)

Share this post


Link to post
Share on other sites

La anu' si la multi ani !

Kpax cred ca se astepta sa te gaseasca in fata casei lui cu XC60ul si cu cheia de gat, covor rosu si o invitatie la munte in plic.

Toate cele enumerate sunt OK , dar de ce sa nu gaseasca o tipa cu cheia de git in fata casei  ::)? Nu se poate sa nu aveti una mai  "buna" pe la reprezentanta  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu consideram ca acest subiect este inchis. A fost o greseala, orice om greseste.

@andy.ro cam tarziu te-ai trezit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

noroc pe capul meu, covor rosu, masina la scara, sunt tratat ca un presedinte, ma simt flatat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

noroc pe capul meu, covor rosu, masina la scara, sunt tratat ca un presedinte, ma simt flatat.

Esti cumva Ghita Alexandra?? Daca nu, pacat, am fi iesit la o cafea cu un Volvo... ;D : http://www.promotor.ro/volvo-xc60

Share this post


Link to post
Share on other sites

WOW ce misto a inceput 2009, Andy tine-o tot asa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esti cumva Ghita Alexandra?? Daca nu, pacat, am fi iesit la o cafea cu un Volvo... ;Dhttp://www.promotor.ro/volvo-xc60

Nu sunt Ghita, sunt una dintre persoanele iubite de pe forum de catre "cel mai corect" l-user de pe forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now