alexandrubog

pana la urma unde ne reparam masina in bucuresti in afara de reprezentanta?

9 posts in this topic

Salut,

Vreau sa deschid un nou subiect vis-a-vis de service urile din Bucuresti care prezinta incredere si nici nu ard la buzunar...pana acum am observat ca cele mai multe discutii s au concentrat pe Primus si Forum,poate ca au si altii ceva impresii despre service uri mai ieftine si mai bune

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este un topic de service-uri recomandate, te-ai uitat prin ele si ai incercat sa dai niste telefoane !?

Share this post


Link to post
Share on other sites

M am uitat pe acel topic dar,din pacate,asa cum am scris si mai sus discutiile s au concentrat in mare parte pe service urile de reprezentanta precum si pe consideratii generale gen : " ca in romania nu e nicaieri" sau " asa ceva nu se mai poate,hotie pe fata" etc...consideratii cu care sunt de acord si pe care le sustin dar care,din pacate,nu ma ajuta pe mine cu nimic in gasirea unui service acceptabil.

De fapt eu asteptam de la acest topic sfaturi sau indrumari de genul : " domne,du te la service ul cutare pentru ca este acolo un mecanic care stie cum sa umble cu un volvo " etc....poate ca mai sunt si cazuri din astea...sper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigur in acest topic, nu vor fi alte informatii, decat cel foarte bine recunoscut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din pacate nu exista un service mai bun decat Primus, sau cel putin eu nu l-am gasit .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din pacate nu exista un service mai bun decat Primus, sau cel putin eu nu l-am gasit .

Augsburg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din pacate Augsburg sunt 0 cand vine problema de probleme de electronica iar Volvo are multe probleme de electronica, mecanica chiar pot spune ca este punctul forte la Volvo DAR electrica este varza :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu o sa gasesti niciodataun Service auto care rapara taoate marcile si sa-ti rezolve absolut orice problema , mai ales la masini care au anumite hibe , probleme din proiectare...ect ; stric pe un anumit model.

Iar la Augsburg poti merge cu incredere.Este un Inginer-Service  care chiar se pricepe la multe lucruri !  Bogdan se numeste , ev iti pot da si un nr de tel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nirvana,ti am dat un mesaj pe privat,nu stiu daca l ai primit...poate ma ajuti cu numarul ala de telefon...multumesc anticipat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now