VOLVO16

XC 60 NEW SENZATION

9 posts in this topic

tare as vrea sa testez si eu xc60-ul dar in bacau n-am unde si drum in bucuresti nu am prea curand...

...ca si cei din presa?? >:(

E foarte adevarat ce scria in comentariu...cand eu asteptam sa-mi vina si mie Volvanul, tot timpul ma uitam pe site la automarket...si tot timpul decalau perioada pana trebuiau sa faca test-drive cu el, plus ca stiu si de la horia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Comentariul nu-i tocmai exact...

XC60 D5 Demo a fost lovit in lateral, ce-i drept, insa nu intr-o testare City Safety, ci cand un Ford Mondeo a intrat in el. Rezultatul..? Ford M = Dauna Totala.

Best,

H

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ca si cei din presa?? >:(

E foarte adevarat ce scria in comentariu...cand eu asteptam sa-mi vina si mie Volvanul, tot timpul ma uitam pe site la automarket...si tot timpul decalau perioada pana trebuiau sa faca test-drive cu el, plus ca stiu si de la horia.

Nu ca cei din presa...si mai sus ai si explicatia.

Of....

Share this post


Link to post
Share on other sites

@roskat : glumeam... ;)

@Godfather: banuiesc ca ai realizat ca acel comentariu era o ironie la adresa celor din presa (sa nu credeti ca eu l-am scris!!!).

Nu vreau sa generalizez (si daca fac atingere la cineva, sper sa-mi fie iertat), dar cei din presa, cand au cate o masina in teste, cam se cred superman-i si nu prea ii intereseaza ce se intampla cu masina.

Adevarul e ca ma doare sufletul cand vad cate un volvo busit... :'(

Share this post


Link to post
Share on other sites

@roskat : glumeam... ;)

@Godfather: banuiesc ca ai realizat ca acel comentariu era o ironie la adresa celor din presa (sa nu credeti ca eu l-am scris!!!).

Nu vreau sa generalizez (si daca fac atingere la cineva, sper sa-mi fie iertat), dar cei din presa, cand au cate o masina in teste, cam se cred superman-i si nu prea ii intereseaza ce se intampla cu masina.

Adevarul e ca ma doare sufletul cand vad cate un volvo busit... :'(

Andrei..crede-ma ca stiu cel mai bine cum rup masinile cei de la presa :)

Best,

H

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Godfather daca ajung in bucuresti ma rezolvi cu un test drive? ::) ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Godfather daca ajung in bucuresti ma rezolvi cu un test drive? ::) ::)

@roskat te indoiesti de asta?  ;D

Best,

H

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now