Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

danutzzz

s80

6 posts in this topic

vand volvo s80 .. motor 2,4 D5 163 cai...data fabricatiei este 06.2003 parca ( sper sa nu ma insel in privinta lunii pt ca nu am actele la indemana)

dotari:DUBLU CLIMATRONIC,WEBASTO,TAPISERIE PIELE,PROIECTOARE CEATA,VOLAN REGLABIL,CUTIE AUTOMATA IN 5 TREPTE (SINCER SA FIU NICI NU STIU DACA EXISTA IN 6 TREPTE LA VOLVO ) ,155000KM ,( MASINA ESTE ADUSA IN ROMANIA DE APROX. 3 LUNI JUMATATE SI ARE NR DE SUEDIA VALABILE PANA PE 31 AUGUST 2009) , TEMPOMAT , INCHIDERE CENTRALIZATA , 12 AIRBAGURI , SCAUN SOFER REGLABIL ELECTRIC , MEMORIE SCAUN SOFER + OGLINZI RETROVIZOARE PE 3 POZITII , OGLINZILE SUNT RABATIBIL ELECTRIC ,INCALZIRE SCAUNE,TELEFON, JANTE ALIAJ 18'',ABS,DSTC ... nu stiu ce sa mai zic ... mai pe scurt e full fara trapa si navigatie...pret 12300euro negociabil ( accept variante => volvo s60 2003+ ... de preferat sa fie tot cu cutie automata ) ... accept orice test ( mai putin crash test ca nu am CASCO )

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut,iti pot oferii un xc70 citeva luni mai nou si ceva mai putini km dar la pret diferit,il gasesti aici pe forum.

bafta

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut,iti pot oferii un xc70 citeva luni mai nou si ceva mai putini km dar la pret diferit,il gasesti aici pe forum.

bafta

Share this post


Link to post
Share on other sites

chiar nu e nimeni interesat? mmm...sa inteleg ca nu sunt multi pasionati de s80 pe forum ? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

noi am mai vorbit...eu cautam unul cu cutie automata...insa e ok si manuala...imi poti da mai multe detalii despre masina?

Share this post


Link to post
Share on other sites