Sign in to follow this  
Followers 0
Catalin

unde facem serviceul

3 posts in this topic

Am vazut un subiect interesant legat de parerea Primus despre noi postat pe forum. Foarte interesant, mai ales ca am putut sesiza tot soiul de orgolii si de o parte si de cealalta. Multe raspunsuri, muschi, acid, etc. Intrebarea mea este daca exista un service Volvo in Romanica de luat in seama. Am auzit ca la Constanta ar fi o.k.?  ??? La Brasov se zice ca ar fi fostul IATSA (Dacia service) si nu e cine stie ce  :-[. La Primus am inteles... dar la altele? Sau mergem afara? Chiar nu cunosc, are cineva idee?  De fapt problemele de mecanica se rezolva si la alte serviceuri dar la resoftari, diagnoza, ne trebuie un service Volvo si un meserias sa interpreteze datele respective. Voi pe unde va rezolvati problemele?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sincer, pe unde apucam... sau mai bine zis unde avem prieteni si stim ca totul se desfasoara in bune conditii. dar chiar si asa, multe din "reparatii" incerc sa mi le rezolv singur in masura timpului si a priceperii...

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu prefer sa imi repar singur masina DAR cand am nelamuriri merg la Primus, nu sunt chiar asa de prosti cum zice lumea .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0