Sign in to follow this  
Followers 0
Guest time_traveler

fratilor, sa ne-auzim de bine!

3 posts in this topic

gata, m-a luat boala tare de tot!

ma apuc de shusanale noi:

http://www.youtube.com/watch?v=cplIhLatozk&feature=related

is this lotsa fun, or what??

o sa mai pastrez un volvo pe linga casa pina "ma pun pe picioare" cu retrofitul LR-ului, dar dupa asta, imi voi lua inca unul AWD sau 4X4, Jeep poate,si ma bag tare pe activitate.

deci toate proiectele mele legate de volvo sint pe duca incepind de azi...,

bineintzeles, ma mai opresc pe aici sa mai savurez atmosfera din cind in cind,daca nu va supara prezentza unui non-volvoist! ;D

:occasion14:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti-a venit LR-ul? Ceva impresii legate de el, please!! Aici in Romania e super-oferta la gropi si hartoape, asa ca te asteptam cu drag! Drum noroios si intins cu bine!! :wave:

Please don't leave us alone!

Share this post


Link to post
Share on other sites

da,l-am condus de la un orasel aproape de Chicago pina la indianapolis, conduce ca un tanc!

acum este la mecanic sa-i un stabilizator hidraulic de directie si sa-l conduca pt vreo citeva zile, sa-mi zica daca este totul ok (un ochi de meserias vede ceea ce nu vede un amator)

il voi ridica definitiv miercuri

intre timp,am devenit memebru al unui club din Ohio (http://www.mvlrs.com/), iar weekendul urmator ma duc la primul meu eveniment de off-roading! :yahoo:

dar deocamdata numai ca spectator,sa invatz de la membrii cu experienta in domeniu.

daca cunoasteti pe cineva care face treaba asta in Romania, pasati-mi si mie adresa de web.

nu conteaza ce marca folosesc in competitii, ca principiul este acel;asi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0