Sign in to follow this  
Followers 0
parola

Cea mai tare scena de accident dintr-un film

10 posts in this topic

e destul de vechi filmu

se numeste...........am un lapsus :D din pacate

Share this post


Link to post
Share on other sites

darren. foarte bune clipurile, ar mai responsabiliza daca ar fi date la televizor.

  cat despre film, daca va uitati, motociclistul cade in urma motociletei dar ajunge in fata ei, cum?

Share this post


Link to post
Share on other sites

offf... motocicleta din clip este identica cu prima mea motocicleta... m-a intrista un pik toata scena...

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

al doilea clip al tau ,darren,este dea dreptul socant,mai ales ultima faza, :'( :'(

nu cred ca ar putea sa le dea la tv.,,cna""-u asta vegheaza,cica ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

si pe mine m-a socat ideea ca un pasager fara centura intr-o masina implicata in accident poate deveni "arma alba" pentru ceilalti ocupanti. Nu ma gandisem pana sa vad filmuletul, asa ca de cand l-am vazut oblig pe toata lumea sa-si puna centura (eu oricum o port indiferent ca-s sofer sau pasager)..

Pentru bizonii cu permise luate la FF de-i vezi pe "soselele" romaniei, ar trebui inventate filmulete si afise mult mai sangeroase si socante decat ala.. Pacat ca nu-i nimeni interesat de asa zisa siguranta in trafic..

Ar fi bun un topic (oare exista si nu l-am vazut?) in care sa scrie fiecare idei pentru metode de educare a sinucigasilor din trafic.. Acum 2 saptamani am mai auzit de un baiat foarte tanar care a murit in accident de masina, in bucuresti, in aglomeratie?!!! (Nu, nu era pieton, conducea o masina care a fost lovita lateral de alta masina, nu ma intereseaza cine ar fi putut fi vinovat, dar.. totusi, viteza "legala" de mers in oras, sau cea "posibila" cand vezi aglomeratie si ploaie.. n-ar trebui sa omoare oameni)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0