Midnight Caller

Volvo si boxul se impaca bine

9 posts in this topic

Oare cum de si-o luat diesel?  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din ce am citit, Mihai are BMW desi isi dorea S60. Oricum, cuvantul acestui om pe care ma mandresc ca l-am cunoscut, cantareste mult in alegerea unei masini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

inca nu l-am vazut in oras cu volvo

cind o sa-l intilnesc -la cafea,ca o bem in acelasi loc-o sa-l descos si o sa va spun si voua ce a zis

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Revenind la masina testata, cum ti se pare marca Volvo, ce o defineste si o diferentiaza de celelalte marci? Ai mai condus vreun Volvo pana acum?

Volvo este una dintre marcile mele preferate, inainte sa-mi cumpar masina pe care o conduc acum (BMW seria 5), chiar mi-am dorit un S60. Am fost, l-am condus si eram la un pas sa-l iau dar a intervenit ceva si am amanat acest lucru. Volvo este dupa parerea mea o marca exclusivista, o marca preferata de cei care chiar se pricep la masini, cei care cunosc semnificatia si importanta cuvantului "siguranta"."

Voi cititi tot???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uaps... my mistake !  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am crezut ca le are pe amandoua. :D . Adevaru' ii ca l-am citit la repezeala.

Am fost, l-am condus si eram la un pas sa-l iau dar a intervenit ceva si am amanat acest lucru.

M-am gandit ca asta a fost candva in trecut ,dar ca pana la urma l-a luat ...  :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

articolul e din 2006!

imi aduc aminte ca l-am citit atunci si am fost f incantat...si eu tot S60 imi doream...si inca imi place la nebunie masina asta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now