Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

stingcata

vind volvo V70 turbo 200cp an 2000

41 posts in this topic

Stimati colegi,

Reiterez oferta mea de vinzare. 7200 euro.

A primit cauciucuri de vara noi, se vor schimba un wheel hub si placutele.

De asemenea, as dori sa va intreb (imi cer scuze daca aici este locul nepotrivit) de unde as putea face rost de un schimbator plus burduful aferent.

Cu respect pentru toata lumea,

Catalin 0722250506

Share this post


Link to post
Share on other sites

un V40 1.8 si diferenta nu te intereseaza.

ge_bucur@yahoo.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ziua buna!

Un schimb cu un Opel Vectra C, Caravan, 1.9 cdti, an 2005, 120cp, va intereseaza?

Nu vreau sa poluez topic-uri pe Volvo Club, asa ca daca va intereseaza am facut o oferta de schimb unui alt coleg al nostru, unde am postat mai multe detalii si poze. Discutia o puteti vedea aici: /forum/index.php/topic,6388.0.html">http://www.volvo-club.ro/forum/index.php/topic,6388.0.html ... pagina a 2 a.

O zi super in continuare.

Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stimate domn,

Va multumesc pentru oferta pe care mi-ati facut-o. As fi tentat sa va intilnesc (aveti o masina foarte frumoasa) dar din pacate, nu ma intereseaza un schimb la acest nivel. In mod normal, ar trebui sa va dau masina si o diferenta, ceea ce nu se potriveste cu intentiile mele actuale.

Daca doriti sa testati masina mea, va stau la dispozitie.

Cu respect, Catalin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tentatii exista si din partea mea... schimb pe schimb  ;) hmmm. Poate ne intalnim odata sa facem schimb de impresii si pareri.

Pana atunci eu va urez: Bafta la vanzare!

Toate bune!

Share this post


Link to post
Share on other sites

buna ziua. chiar daca nu s-a mai raspuns de 120 de zile, incerc totusi sa postez un mic anunt legat de acest subiect. pretul actual al masinii este de 5500 euro.

multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Succes la vanzare, eu tot la 5500E am ajuns si mi-a oferit cineva 4500E, asa ca am preferat sa o tin, la banii astia nu iti iei nimic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cred ca e vorba de V70 - ul lui Bogdan nu de XC. :D desi nu m-ar mira sa aflu ca s-a dat un XC pe 4000 de euroi. ;)

mai ales.. cross-country. chiar asa, pe nimica. iti multumesc pentru urari si tie toate cele bune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E vorba de V70, un XC70 este ceva mai scump .

Oricum ideea este ca toate sunt pe dos in tara asta si cu 5500E nu ai ce masina sa-ti cumperi comparabila cu V70, eu am tot cautat una mai mica de aceiasi bani si nu am gasit nimic premium (Audi, MB sau BMW) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va multumesc tuturor pentru gazduirea pe acest site.

Ii doresc noului proprietar numai bine.

Va rog sa inchideti acest subiect.

Cu stima,

Catalin

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.