Guest robobobo

ce mai faceti?

9 posts in this topic

de cind ne-am intilnit nu am mai vb asa mult cum faceam inainte. ce s-a intimplat? aia a fost totul la predeal?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu s-a desumflat nimic. se pare ca toti au fost cuminti cat timp am lipsit eu :D sa incercam, timid, o scurta intalnire pentru duminica 22.04.2007 dupa pranz in bucuresti la casa poporului? vineri sau sambata nu pot ca am team-building :(

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  Cand "TOVARASII" or sa inteleaga-TOTI-ce inseamna cuvantul ALTRUISM, s-ar putea realiza ,cu adevarat, un CLUB.

  Rana atunci e "fiecare cu a masii" si clubul e o bodega unde ne mai intalnim ,mai bem o bere (platita "nemteste")si,p-orma ne vedem fiecare de ale lui.

  Cam asa vad eu "afacerea"asta.

  Pardon;PAREREA MEA!(drept constitutional,nu?) :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu cu ce te-am suparat mai Socrate, dar clubul asta nu e deloc o bodega. Si ce draq e rau in a plati nemteste, uite unde sunt ei cu stilul lor si uite in ce hal suntem noi cu gandirea noastra "altruista". Sincer vorbind eu sunt mandru ca fac parte din clubul asta si ii respect pe cei care au avut initiativa si taria de caracter sa il infiinteze, ca de critici e satula lumea, PAREREA MEA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

    Sunt complet de-acord ca este fiecare cu parerea lui. Dar din pacate nu se poate resimti altruismul fara implicare...

    Bodega ? Deja consider exagerata exprimarea. Daca citeai atent forumul ai fi observat ca cineva a facut o remarca legata de faptul ca nu a auzit pe NIMENI injurand la intrunirea de la Predeal... Deh... Da, poate bodega pentru ca toti ne simtim apropiati unul de celalalt si nu exista "sclifosisme" si formalitati... Ar fi singurul lucru pentru care INCERC sa pun cuvantul "bodega" intre ghilomele... restul este doar de prost gust legat de un astfel de loc...

    Despre plata "nemteasca" nu vreau sa discut. Incerc doar sa-mi amintesc o anumita data cu o anumita intrunire, si un anumit rest de bani de la masa care s-a indreptat la propunerea mea catre o anume persoana... Nu comentez mai departe. Asta apropo si de altruism.

    Parere MEA si tind sa cred ca si a ALTORA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

     PAREREA MEA-- Cred ca cei care vor sa discrediteze acest club ar face bine sa isi revizuiasca atitudinea daca intr-adevar au ceva comun cu VOLVO,altfel sunt liberi sa plece si sa mearga la bodega,nu ii retine nimeni ....Membrii acestui club sunt OAMENI cu bun simt,de nadejde,care respecta pe cel de langa el si il ajuta la nevoie....si ii leaga o dragoste comuna --VOLVO--   ...

     Constitutional.....putem face si noi un exercitiu de suspedare....hm...ce zici???

       MihailCostin

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Salutare,

Nu stiu daca am dreptul sa intervin in aceasta discutie pt. ca nu cunosc amanununte legate de ea.Pentru aceasta va rog sa ma scuzati.Singurul motiv pt. care totusi am intervenit este ca mi-ar parea rau ca si acest forum(club),sa fie atins de eternele probleme care apar pe alte forumuri romanesti(indiferen de tematica lor).Cred ca este pacat.

Cu speranta ca nu am suparat pe nimeni prin aceasta interventie vreau sa va urez un week-end cat mai placut,si multi participanti duminica la intalnire.

 Cu respect,

 Bogdan

 

   

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now