Guest sn00P

intrunire volvo 22 aprilie

10 posts in this topic

salut, poti sa ne dai ora exact a intalnirii? k de data asta sigur o sa fiu si eu prezent :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Updated, my mystake ;D Ora 18:00

Share this post


Link to post
Share on other sites

""Primaria Capitalei a autorizat, pentru astazi, intre orele 17.00 si 22.00, organizarea unui miting de sustinere a presedintelui Traian Basescu. Mitingul va avea loc in Piata Constitutiei. La acest miting se anunta participarea a peste 10.000 persoane, a anuntat Primaria Generala a Municipiului Bucuresti. ""

NOI CE FACEM? LOCATIA DE INTALNIRE ESTE EXACT AICI!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

DIN CAUZA MEETING-ULUI PRO-BASESCU INTRUNIREA SE MUTA IN FATA ACADEMIEI MILITARE DINSPRE PARCUL EROILOR... AVETI ATASATA O POZA A LOCULUI DE INTALNIRE !

MULTUMIM VOLVO460 PENTRU ATENTIONARE SI INFORMARE !

[attach=1]

post-7-12877844475736_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

multumesc celor ce au participat ieri la scurta reuniune Volvo. vreau sa-mi cer scuze ca nu am fost o persoana prea agreabila, nici la timp nu am ajuns si mai eram si pe fuga, dar wee-end-ul cu atmosfera de team-building la care am participat a fost destul de obositor. promit sa nu se mai intample :) si daca exista cineva care doreste mai multe detalii despre ce am vorbit aseara il rog sa deschida discutia in forum si le voi raspunde la fiecare in parte.

multumesc pentru intelegere si suport.

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now