Sign in to follow this  
Followers 0
Guest smarautz

intilnire in timpul unei calatorii(vacanta)

7 posts in this topic

ciao,in acest subiect cei care calatoresc prin tara si nu numai,sint rugati sa scrie destinatia si traseul pe care vor merge,si daca este cineva dispus sa se intilneasca,se vor pune de acord cu un punct de intilnire,in acest fel incercam sa ne cunoastem noi,membrii acestui forum.

sa dau tonul:eu voi merge la bucuresti(sint in tara pt.o saptamina) pe ruta timisoara,craiova,bucuresti(adica pe partea de jos a tarii) in data de 4/06/09,info la 0740307953.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai in data specificata de tine poti "impusca" mai multi colegi in parcare la polivalenta ...unde este intalnirea celor din Bucuresti. Ia sa te vedem , ca tot ai deschis topicul .....apari ? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

asta e logic ca voi fii la polivalenta,ar fii bine daca ma ajuta cineva prin bucuresti(nu prea cunosc pe acolo) ii multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te asteptam si te indrumam cu cea mai mare bucurie .....ai grija doar de red bull-ul lui danyx  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu ..luna viitoare cred.Stuttgart---Wiena-Budapest-Oradea-Cluj-Tg.Mures-Suceava---Tg.Neamt    :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu ..luna viitoare cred.Stuttgart---Wiena-Budapest-Oradea-Cluj-Tg.Mures-Suceava---Tg.Neamt    :D

Sunt disponibil. Datele de contact sunt in profil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0