Guest biatrix

buna, volvo-istilor!

5 posts in this topic

Salut! Ma numesc Beatrice, am 29 de ani, si sunt din Bucuresti. Sunt proaspat membru al acestui club. Am onoarea de a ma afla printre voi. Mentionez ca sunt posesoare a unui VOLVO S 40 2.0, din 1997. Este o super "pantera" (asa-i zic io, caci e super nervoasa pe astfalt), si I like it!!! foarte mult. Inca n-am permis, insa sunt la scoala:D. Dar intr-un viitor apropiat, voi fi si io o super "nervoasa" 8). Ce sa zic... In sfarsit ca exista asa ceva (un club), unde cei care se aseamana, se aduna, conform zicalei. Sper ca aici sa gasesc multe raspunsuri la problemele mele. Cand o sa am probleme cu "pantera" mea, atunci cu siguranta voi apela la voi. Ce sa mai zic... E super tare sa fii un "VOLVO-ist". Numai bine tuturor membrilor acestui club! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

    Buna Beatrice, ne bucuram sa te avem printre noi !

    Speram sa termini cu bine scoala si mai ales sa iei sala din prima (pentru ca acolo se pica cel mai des). De asemenea speram sa lasi "nervii" acasa cand vei iesi pe sosea pentru ca este o adevarata jungla "out there", iar noi am hotarat (oarecum tacit) ca cei ce vor sa se mandreasca cu faptul ca sunt membri ai acestei comunitati sa fie cat mai diplomati in trafic si sa respecte legea. Nu ne putem face un nume fiind "zei" pe sosea ;D Mai bine sa ai probleme mecanice din cauza trecerii vremii si sa apelam unii la altii pentru asta decat sa bem cafele prin service...

Apropo, speram ca nu o ramai printre noi doar cat timp e stricata masinuta, nu ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...deci...cum a ramas cu carnetul ala?

l-ai luat?

ti l-au luat?

etc

vreun accident?

suntem curiosi

florin T

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit in club, referitor la pantera ta,avind in vedere ca vei fi incepatoare trebui sa fii calma datorita lipsei de experienta,in al doilea rind Volvo ca marca este mai mult pt.soferi calmi cu personalitate.Iti doresc ff.multi km.la volanul "panterei tale". Bafta la examen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now