Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

mironb

Motoras stergator far S40

6 posts in this topic

De cand am luat masina nu-mi mergea stergatorul de far din dreapta. Dupa ce l-am demontat cu chiu cu vai am constatat ca are rotitele dintate distruse. Asa ca, daca are cineva asa ceva sau stie unde as putea gasi, caut motoras pt. stergator far dreapta de S40 model 98. Eventual la pachet cu un buson de benzina, pe care l-am uitat pe portbagaj in peco  ::) (poate sa fie si fara cheie).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ia fa tu o poza la rotitele alea,posteaza-le aici si gandeste-te daca le-ai avea,ai putea sa-l pui la loc? Cand am avut masina in service, mecanicul, a desfacut-o aiurea si a ramas cu un motoras de al meu bucati in mana,am turbat eu,dar... Deci ,concret,donez ansamblu daca crezi ca poti sa le pui la loc,daca nu,poate are nevoie altcineva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doua dintre rotite au dintii topiti, probabil stergatorul a ramas blocat iarna de la gheata si s-au invartit pana au crapat. O sa le fac poza in weekend, masina se afla undeva la tara.Multumesc pentru oferta, daca sunt la fel cu "ramasitele" tale ti le cumpar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi pare rau sa-ti atrag atentia ca nu ai citit atent mesajul meu : se doneaza.... Wellcome in club!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Thanks man, daca se potrivesc dau cel putin o bere  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa-mi trimiti pe mesaje personale adresa si nr de telefon. azi ajung si eu la el si ii fac poze, dupa ce am adresa ti-l trimit. vei avea de achitat la curierat.Atat.

Share this post


Link to post
Share on other sites