Sign in to follow this  
Followers 0
Guest socratestanculescu

VA "MULTUMESC" TOVARASI !!

6 posts in this topic

        STIMATI "TOVARASI",

    DE CAND M-AM "AUTENTIFICAT",AM VENIT CU IDEI,PARERI SI CU AJUTOR PENTRU CINE AM PUTUT SI CAT AM PUTUT("CINE STIE,CUNOASTE"!).

    IN SCHIMB "AM LUAT-O SUPERORIGINAL",CU O SINGURA EXCEPTIE.

    CAT DESPRE DATORII(SUB ORICE FORMA),ACESTEA VOR FI RETURNATE IN CEL MAI SCURT TIMP POSIBIL D-LUI midnight caller.

    VA "MULTUMESC"PENTRU SUSPENDARE,DAR ESTE SUPERFLUA(PENTRU CEI CARE STIU CE INSEAMNA ACEST CUVANT:PENTRU CEILALTI,ROG APELATI LA DICTIONARE):M-AM AUTOSUSPENDAT MAI DEMULT SI,DE ASTAZI,RENUNT CU"PLACERE" LA "CALITATEA"DE........

    VA DORESC CA "BINELE"CARE L-AM PRIMIT DIN PARTEA VOASTRA SA AVETI,SI VOI LA RADUL VOSTRU,"PARTE" DE EL.

                                                                                            AMIN !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce naiba mai Socrate?! Asa de tare te-ai suparat pe viata? Sunt de acord ca nu toti oamenii sunt sensibili... dar nu e cazul sa reactionezi asa. Eu cred ca ar fi bine sa ramai in club, chiar daca nu-ti place de toata lumea (nu toti suntem la fel). Eu am o parere cu preponderenta buna despre tine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu mi se pare normal sa va retrageti domnule Socrate...e adevarat ca uneori nu se obtin raspunsurile la unele intrebari...si cand se obtin pot sa fie gresite... dar trebuie sa ramaneti pe pozitie si sa spuneti ce s-a intamplat...astfel se mai reduc sansele da a zice ceva eronat..si sunt sigur ca orice s-a intamplat...se poate reveni si va putem ajuta !

Eu recunos ca nu am raspuns...dar habar n-am ce-i aia o bujie...sau alte componente ale unei masini...yo de-abia am facut 18 ani si inca n-am masina si experienta necesara pt a da sfaturi!

Deci va rugam, reveniti si haideti sa discutam ce s-a intamplat si in sec. urmatoare toti vom pune umarul la rezolvarea problemii...trebuie sa dam dovada ca posesorii marcilor Volvo sunt diferiti de altii!

Va asteptam !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Socrate, nu stiu ce sa-ntamplat de te-ai suparat asa de tare. poate a fost fara intentie, poate au fost cateva cuvinte spuse atunci cand nu trebuiau. daca pot fi de folos cu ceva (mai ales ca ne si cunoastem) as fi fericit sa te pot ajuta sa rezolvam oricare ar fi problemele. iti stau la dispozitie. cauta-ma...

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0