Guest electroelef

salut la toata lumea! un volvist boboc

4 posts in this topic

Din 04 mai sunt fericitul posesor al unui Volvo S40 din 2005. Are 104000 km la bord si este un diesel de 2 litri. Cred ca echiparea este momentum dar nu sunt sigur. Pretul de cumparare a fost 14000 euro cu tva cu tot.

Am trecut de la o skoda octavia din 2003 pe care am vandut-o acum o saptamana.

Nu va pot spune la ce cota este acum gradul meu de incantare ;D

Sper sa ramana asa si in anii ce vor urma si sa fiu un membru activ al grupului vostru, grup pe care ma bucur ca l-am gasit.

Vad aici oameni care iubesc Volvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa-l porti sanatos!

Si bobocii cresc mari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

    Bine-ai venit printre noi ! ;D

    Sa stapanesti sanatos masinuta si sa te duca pe unde vrei tu cu cat mai putine batai de cap ! Motorasul care o anima este de productie PSA (Peugeot mai precis) si din cate stiu este destul de fiabil (presupun ca altfel Volvo nu l-ar fi folosit pentru echipare).

    Si pretul de achizitie este bunicel (eh, poate mai mergeau vreo 2000 mai putin), dar daca tu esti multumit de ea, doar asta conteaza ;D

    Intr-adevar, iubim marca Volvo si masinile pe care le conducem, si nu te speria daca pe acest forum vrei gasi mai multe probleme decat multumiri. Aceeasi situatie o vei gasi pe ORICE forum auto (mai putin poate cele de tuning ;D), in definitiv acesta este rostul unei comunitati on-line... ajutarea co-forumistilor la rezolvarea problemelor (si o berica fara alcool la ocazii  :P)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now