Sign in to follow this  
Followers 0
Trofin Gabriel

un sfat... va rog...

6 posts in this topic

Salutare... Am un volvo v70, sa aprins un bec cu insemnul sondei lambda si ma chinui de ceva timp sa ii dau de cap... Am mers la cateva service-uri (nu service-uri VOLVO) si nu au reusit sa faca o diagnoza... Acum cateva zile am trecut prin brasov si am oprit la IATSA Brasov sa incerc o diagnoza la ei k am inteles k is dealer autorizat volvo si au si service. Masina mea fiind din 98' un mecanic de acolo mi-a spus k nu are softu' si sa merg la DELCAR. Am mers acolo dar era deja tarziu. Plecase mecanicul si nu am rezolvat nimic. Eu sunt din vaslui si nush ce sa fac... Ce ma sfatuiti??? Sa merg la brasov la DELCAR??? sau daca nu recomandatimi si mie un service serios unde pot rezolva problema....

Pt detalii despre problema care o am cu masina, gasiti aici: http://www.volvo-club.ro/forum/index.php/topic,4143.0.html

Astept raspunsuri...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba frate ala e subiect creat tot de mine si stiu despre ce e vorba  :D... vreau doar sa aflu si eu de un service volvo bun k sa pot sa imi rezolv problema ;)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

chiar nu e nimeni din brasov sa stie despre service-ul asta de la DELCAR??? :(  :(  :(... Dati-mi si mie un sfat sau recomandati-mi un service klumea...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Delcar, este reprezentanta Skoda si pana acum doi ani se ocupa si de Volvo pe partea de service si vanzare. Nu sunt straluciti dar isi fac treaba. Oricum inainte de a face un drum la ei ar fi bine sa te programezi dar mai bine sa-i intrebi daca te pot ajuta cu softul.

Tel.: 0268.408.888

Fax.: 0268.408.899

Bafta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0