Roskat

Raliul Tara Barsei Brasov 21 - 22 august

12 posts in this topic

Cand pleci? Eu am un drum la Timisoara joi si cred ca merg prin Bv. Plec joi dimineata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cand pleci? Eu am un drum la Timisoara joi si cred ca merg prin Bv. Plec joi dimineata.

pai eu plec sambata dimineata si ma intorc sambata dupa-amiaza si a 2-a zi la fel :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

vin si fanii din cluj sa-l sustinem cum trebuie pe Vali. Noi plecam vineri dimineata la 5 si o sa stam pana sambata seara.Mai vine si din Pitesti prietenul bun a lui Vali si colegul nostru de forum DJCLAUDIU

poate ne vedem la SS de la ora 7 din Bv.Daca vezi vreo 4 cu tricouri cu Vallino pe spate, noi suntem :D

go go Vallinoooooo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

vin si fanii din cluj sa-l sustinem cum trebuie pe Vali. Noi plecam vineri dimineata la 5 si o sa stam pana sambata seara.Mai vine si din Pitesti prietenul bun a lui Vali si colegul nostru de forum DJCLAUDIU

poate ne vedem la SS de la ora 7 din Bv.Daca vezi vreo 4 cu tricouri cu Vallino pe spate, noi suntem :D

go go Vallinoooooo!!!

Am inteles ca azi e superspeciala in centrul Brasovului... nu merg

Ma duc maine (sambata) la raliul propriu-zis... Daca vedeti un volvo s40 gri cu BC 90 SEO la numar... intrati in el, eu sunt  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne-am tot uitat dupa tine ...sa te "avariem" la  niste beri .... parca te-ai ascuns ...  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne-am tot uitat dupa tine ...sa te "avariem" la  niste beri .... parca te-ai ascuns ...  ;)

Eram exact la intrare pe macadam pe stanga de unde s-a dat prima oara startul.

Ps: M-am luat dupa un seat ibitza galben (care participa la raliu) cand am venit si m-am tinut de el dar singura explicatie care o gasesc e ca a vazut ca ma tin de el si n-a vrut sa ma expuna nici unui risc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pt s-ul ala nu ai nevoie de niste jante de aliaj ?

nop... mersi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca stii vreun doritor let me know .... sunt in shit ... i need cash ...fasttt !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca stii vreun doritor let me know .... sunt in shit ... i need cash ...fasttt !

Daca aud ceva, am notat numarul tau.

Apropo, ieri am fost prin Pitesti, mi-am ionizat geamurile la send92.

Daca stiam de tine nu mai stateam 4 ore pe langa masina facand dansul ploii...

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK ...tii minte acu si ma anunti cand mai apari prin zona !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now