Guest HORATIU

se cauta

10 posts in this topic

Salutare : are cineva emblema sau sigla (ce se monteaza pe grila de fata ) de volvo S/V 40 model dupa 2000 si sticle far bifocal clare stanga si dreapta ???

si o propunere pentru moderatori daca nu e complicat ; nu ar trebui ca rubrica de piese de schimb sa fie impartita pe modele de masini ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut Horatiu! Ia legatura cu Alex (MC) pe forum, sau comanda aici:  http://www.vparts.se/shop

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut .ti-ai gasit sigla cu volvo .am eu una cu scrisul VOLVO albastru ,dar este de pe v40 din 1999 ,nu stiu daca sint identice sau nu cu cele dupa 2000 .dar are un piciorus din acela de prindere din spatele siglei rupt .unu din cele patru .

Share this post


Link to post
Share on other sites

ca sa nu mai fac alt topic pe tema asta m-am decis sa scriu aici...de pe ce modele se mai potriveste grila din fata pentru un volvo v40 din anul 2000?ieri am avut un incident nefericit cu un caine pe autostrada care a dus la spargerea farului stanga si a grilei..

Share this post


Link to post
Share on other sites

De pe toate modelele de la 1998 pana in 2004.

Share this post


Link to post
Share on other sites

si de pe alte modele se mai potriveste ceva?sau doar pe v40 s40...alex daca poti sa-mi faci si o oferta..daca se poate doar emblema daca nu...toata grila..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doar S40/V40. Iti pot face oferta dar probabil nu se incadreaza in bugetul tau, doar emblema sare de 200RON.

De ce nu incerci la @cipilika ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

am vb si cu el..astept sa-mi trimita niste poze

am gasit la cineva o grila dar are codul 08620116...ce am cautat pe net pare a fi de s40 dupa 2004 dar unii au adaugat in anunt si s40-v40 pana in 2004...nu cred ca merge la v40 nu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vanzarile se fac in bursa. De aici se sterge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now