Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

paunionutz

Vand jante aliaj 15" cu anvelope de iarna, 5x108

21 posts in this topic

Rotile au fost pe S60-ul meu, nu sunt strambe sau sudate. Prezinta semne normale de uzura. Anvelopele sunt marca Pneus (Mud & Snow), 205/55 (sau 50)/15, in stare foarte buna, dar nu mai sunt decat 3 la fel, deoarece am facut pana  si nu amputut desface roata si am mers asa cu masina pana la o vulcanizare. Al patrulea cred ca este Michelin, aceeasi dimensiune, in stare foarte buna. Poze cu ele de aproape nu am momentan, dar se pot vedea in Bucuresti, live. Pun o poza cu rotile montate pe masina

Pret 250 euro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rotile au fost pe S60-ul meu, nu sunt strambe sau sudate. Prezinta semne normale de uzura. Anvelopele sunt marca Pneus (Mud & Snow), 205/55 (sau 50)/15, in stare foarte buna, dar nu mai sunt decat 3 la fel, deoarece am facut pana  si nu amputut desface roata si am mers asa cu masina pana la o vulcanizare. Al patrulea cred ca este Michelin, aceeasi dimensiune, in stare foarte buna. Poze cu ele de aproape nu am momentan, dar se pot vedea in Bucuresti, live. Pun o poza cu rotile montate pe masina

Pret 250 euro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu vinzi doar jantele???????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai si eu ce fac cu anvelopele? Si in alta ordine de idei, eu am facut un pret per total! Fa-mi un pret convenabil si le dau!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iti dau eu 400 lei doar pe anvelope, daca sunt in stare foarte buna.

Daca omu' iti da 150E pe jante ... gata afacerea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa cum am spus, anvelopele sunt in stare foarte buna, dar sunt 3 de un fel si 1 alt model. Daca te intereseaza....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma intereseaza, dar tre sa astepti pana dupa 1 ... sa iau salariu. Da-mi te rog specificatiile exacte ale anvelopelor (205/x/R15, indice de viteza, indice greutate, inclusiv DOT-ul).

Thanks,

Vlad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca o sa dai jantele separat spune-mi si mie te rog cat cantareste una. Am si eu aceleasi jante si sunt tare curios cat au.

Share this post


Link to post
Share on other sites

se mai aude ceva cu jantele? sunt interesat de jante... extrem de interesat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pret de criza- 200 euro rotile cu totul. Va rog sa folositi numerele de telefon, deoarece nu mai am internet si nu prea mai am posibilitatea sa intru pe forum!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai ca avenit zapada si e cumplit in oras. Astept o oferta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pacat ca nu vrei sa dai doar jantele. As fi fost interesat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai poate ne combinam. Eu vreau sa iau anvelopele (chiar daca sunt 3 de un fel si 1 de un fel). Dar am neaparat nevoie de inscriptia DOT de pe anvelope, ca sa stiu cand sunt produse. Ionutz ... crezi ca ne poti furniza aceste detalii? Daca imi convin anvelopele (adica nu au mai mult de 3 ani vechime) ti le cumpar instant!

Bafta,

Vlad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. Sa vedem cand sunt produse atunci ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa revin cu detalii. Jantele au ajuns la Bogdan (NDB1177 - sa le stapanesti sanatos si fara incidente)  si au ramas anvelopele. Cei de la vulcanizarea unde au fost date jos, au spus ca sunt resapate si sunt fabricatie 2005. Nu stiu daca in 2005 au fost fabricate sau resapate (daca este adevarat, dar probabil ei stiu mai bine).

Pret anvelope 300 lei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mersi Ionut.Sunt ok jantele, am mers ieri pe autostrada si cu 180 si nu am auzit nici o bataie. Bafta la vanzarea cauciucurilor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

S-au vandut si anvelopele. Se poate inchide, va multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites