Sign in to follow this  
Followers 0
acidutul

bucsa lagar

9 posts in this topic

O informatie va rog de la cei care vand piese : bratul suspensie spate sus are o bucsa care se numeste bucsa lagar, in imaginea atasata bucsa  superioara a bratului 1, se gaseste si separat  sau doar  bratul cu totul asa cum mi-au spus cei de la magazin? [attach=#]

Share this post


Link to post
Share on other sites

scuze pentru forma mesajului dar am avut o zi foarte proasta printre altele si faptul ca la doua service-uri au refuzat sa-mi schimbe bucsile de la bara stabilizatoare pe motiv ca este prea mult de munca!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vine cu totul. Se mai cheama si tirant sau bieleta, piesa respectiva. Precum vezi si in poza, ai 2 feluri: tirant mic, si tirant mare. tu trebuie sa il comanzi pe cel mare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dap. si eu la fel stiu, ca vine cu totul , nu doar bucsa :( .

eventual midnight caller sa stie mai bine,

oricum, pretul la brat cu torul e intre 150-500 ron, informativ,in functie de producator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi-a gasit un prieten care are magazin de piese o bucsa care zice el ca este cea pe care o caut, cod 29377 la 60 lei  dar nu vreau sa comand pana nu ma informez mai bine, cu toate ca se poate returna. Oricum brat cu totul este la peste 400 lei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

culmea si eu am magazin de piese , si exista brat cu totul si la 150 de lei :) . ti-am zis, in functie de producator e si pretul. bucsa aia separata, nu mi-o scoate nici un program

Share this post


Link to post
Share on other sites

NU EXISTA bucsa separata. Cumpara bratul, nu te mai codi atat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Cu toate ca e vechi subiectul pentru mine s-ar putea sa fie de actualitate.

In devizul de probleme de la volvo mi-au trecut si fuzeta dreapta spate ( in engleza ARM). Este vorba despre acelasi lucru? pentru ca eu am pret de la Volvo de 1450 RON? Sunt convins ca pretul este mult mai mare decat cel normal dar totusi... de la 150 lei e diferenta mare. mihai_S40 ce parere ai?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0