ateo

Oglinda S60

10 posts in this topic

Salut!

Ieri am avut "placerea" sa-mi gasesc masina cu oglinda stanga sparta. Yuppiii!  >:(

Vestea buna e ca motorasul functioneaza, la fel si lumina de sub oglinda.

Rugaminte mare:

Are cineva o schita sau diagrama cu tot ansamblul oglinzii, pentru ca nu sunt sigur ca nu s-a rupt si ceva plastic din interior. Si daca are cineva o oglinda, o cumpar!

Merci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu se rupe nimic stai linistit, oglinda gasesti la Midnight Caller la pret mai bun decat la reprezentanta SAU mergi pana la Szeged la reprezentanta si gasesti acolo la pret bun .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saru' mana coane... azi a venit chiar cineva sa dea un avans, din pacate s-a facut 320RON :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglinda sticla sau tot ansamblul ? Tocmai ziceam acum cateva zile ca or sa inceapa sa se fure onglinzile si la s60-uri. Poate a incercat unul sa o ia si nu a reusit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut tuturor!

@ Midnight Caller, sora mea a venit la tine, si stiu ca e 320 RON. ;) Ramane cum am stabilit. Si, multumesc!

Deci, revin, nu mai cumpar oglinda, este pe drum.

problema e ca am luat oglinda sparta, am dat jos cioburile si am montat capacu de plastic ca sa nu las expuse firele. Dar tot acolo, pe suportul acela era si un arc, din metal, de fapt un fir mai gros din metal care nu stiu unde vine exact si ce rol are. D-aia aveam nevoie de diagrama.

Merci tuturor!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaa, deci tu erai dragule ! :)) Am lansat comanda, dar cred ca abia pe Luni o sa fie procesata de furnizor

Numai bine !

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Midnight: Merci f.f. frumos! o sa te mailuiesc ca sa discutam si despre stopuri.

Weekend mishto!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Midnight: Ieri a ajuns oglinda la mine acasa. Am montat-o merge perfect.

Sa ne traiesti, domnule, tot respectul pentru ce faci, spor si bafta in continuare! Oricum, te-ai facut cu un client fiedel ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saru'mana de aprecieri coane fanica... Acu' mai ramane sa-mi revin un pic financiar ca sa-i dau drumul la loc la bishnitz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multa, multa bafta!

Si... te voi contacta curand pentru stop(uri). Sa aflu daca se potrivesc sau nu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now