Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest V70XC

Vand V70XC 2001 2.4T 4x4

4 posts in this topic

V70XC 2001 2400cmc, 200 caluti Turbo benzina

Pret: 21.000euro + tva. pe pers juridica si tva inclus pe pers. fizica

Portbagaj deasupra Volvo.

Piele, trapa, Clima, incalzire fata scaune si oglinzi retrovizore (care sint si rabatabile electric), computer de bord, pilot automat, cutie Geartronic, Radio-CD HU-803 RDS DOLBY(cu 4 cd-uri, 8 boxe+woofer), proiectoare aditionale Volvo, Xenon after market, geamuri antiefractie, telefon incorporat in bord Volvo, 9 airbag-uri, sistem Tracs antipatinaj pina la 80Km/h independent pe fiecare roata, covorase vara din material textil si covorase iarna din cauciuc, alarma originala, comenzi pe volan, amortizoare spate Nivomat(indiferent de sarcina masina sta paralelea cu solul)

Tractiune integrala, 95% pe fata in conditii normale de mers, dupa care se transfera proportia pe rotile cu aderenta mai mare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faina masina, dar tot trebue sa mai lasi...

La 20.000 Eu pret complet gasesti X5 din 2001-2002, full full, de la piele pana la navigatie cu TV...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu toate ca sunt de 17 ani posesor de Volvo si fan convins al marcii, ordinea clara a mea ca virtual cumparator cred ca ar fi  X5 si Allroad la aproape egalitate, V70XC locul trei...  Plus ca benzina + 4x4 = 20%

Share this post


Link to post
Share on other sites

mai e valabil????

daca da ce spui tu face maxim dar maxim 10000 si o iau eu....mai cauta pe net...

o zi buna....

Share this post


Link to post
Share on other sites