Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

wam

Schimb sau VAND Volvo S60 D5 - 2006

8 posts in this topic

Vand volvo s60 d5 185 CP -  112000 km, an fabricatie 2006 (inmatriculata in septembrie 2006), xenon, jante aliaj 17",  full piele, 8 boxe, 10 sau 12 air-bag-uri (nu stiu sigur), amortizoare noi, discuri frana noi, bucsaraie schimbata, neimplicata in accidente majore ( zgarieturile din bucuresti sunt inevitabile, dar le rezolv pe CASCO saptamana viitoare). Daca mai trebuie trecut ceva va rog sa ma anuntati.

Pret: 15000 usor neg.

Preferabil schimb cu auto de teren (volvo, mitsubishi, toyota, nissan - nu mai vechi de 2005) si in functie de oferta pot solicita sau oferi diferenta.

Poze voi pune in zilele urmatoare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

toata lumea se uita, dar nimeni nu comenteaza. ziceti si voi  ceva. e pretul prea mic, e prea mare, nu merita sa o dau pe x marca, recomandati alta marca de suv.........ziceti ceva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai ce sa comentam, aici nu se comenteaza, aici se vand masini, bafta la vanzare ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretul e ok dupa mine, oricum cred ca tot un fan volvo o sa ti-o ia, majoritatea cumparatorilor care au 15000 de euro isi iau passat, 320d sau a4. Suv, depinde ce faci cu el, mai mult oras, mai mult afara, mai mult munte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sefu cu 15k E iti iei E klasse, mai verifica putin preturili ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca tot ai cerut ceva pareri eu zic ca un pret corect ar fi 13000-13500 daca masina este in stare buna. Vezi ca era cineva de pe forum interesat sa cumpere un S60. Bafta la vanzare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si nishte poze ar ajuta la vanzare. O imagine=1000 cuvinte! Bafta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc mult pentru raspunsuri....... La toata lumea.

Share this post


Link to post
Share on other sites