Sign in to follow this  
Followers 0
Jhon

Service bun in Bucuresti

6 posts in this topic

Salut,

Sint nou pe forum si as dori o recomandare din partea voastra. Am un V70 2.4 D5 din 2005 la care trebuie sa schimb bucsile de bascula fata. Am sunat la Volvo Otopeni saptamina trecuta sa intreb care este pretul manoperei si au spus 450 RON. Saptamina asta am cumparat bucsile si ieri am sunat din nou la ei pt o programare si o reconfirmare a pretului. Surpriza . Acum pretul este 540 RON si au spus ca ei nu efectueaza operatiunea cu piesele mele (bucsi SWAG) ci doar cu piese originale. Deja sint satul de atitudinea lor , pt ca am mai avut un incident neplacut cu ei. Imi puteti recomanda un service in Bucuresti care sa execute aceasta operatie. Mentionez ca doresc un service care a mai facut asa ceva pt ca procedura la Volvo nu este chiar simpla . Nu doresc sa faca teste pe masina mea.

Multumesc anticipat,

John

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Iti recomand un mecanic bun in bucuresti, mi-am schimbat toate bucsile de bascula luna trecuta. Nu stiu cat e manopera numai pe fata, eu am schimbat mai multe piese in aceeasi zi (bucsi, cap de bara, curatat o valva la motor etc), a lucrat 6 ore la masina mea. Numarul lui: 0723694579. Il cheama Ionel si sta prin Pantelimon. Eu imi repar masina numai la el. Daca-l suni sa-i spui ca ai numarul de la Betty cu S60-ul alb. Succes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am schimbat distributia,amortizoare,etc 0724811082 il cheama Dan si e super mecanic ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peste tot aproape sunt dezavantaje. Ideea este sa gasesti un mecanic care sa fie al tau si atunci nu mai ai probleme, eventual el va stii ce sa iti recomande. Asa au majoritatea prietenilor mei. Multi isi cumpara piese auto sau [url: http://www.reconditionari-injectoare.ro/]injectoare din diferite magazine online, recomandate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0