Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest soran

Lanterna profesionala LED

10 posts in this topic

Vand doua lanterne profesionale cu LED de putere Cree. Constructie robusta, rezistenta la apa, lumina extrem de puternica cu posibilitatea de focalizare. Lanternele au o baterie AA de calitate inclusa si un toc cu o carabina de prins la curea. Sunt produse in Germania, mai multe detalii aici: www.ledlenser.com Modelul este P5.  Pretul este de 140 ron/buc. Tel 0723.823.679

lant2.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca te intereseaza sa le schimbi, ti-as da pe amandoua un set nou de centuri antiderapante pentru anvelope.

post-952-12877872052845_thumb.jpg

post-952-12877872052845_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

In primul rand mai e doar una :) , cealalta am dat-o, in al doilea rand momentan am o masina cu tractiune integrala, iar la cealalta am cauciucuri de iarna. Merci oricum de oferta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cea care a ramas este noua ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si prima a fost noua si aceasta este noua, singura folosita este a mea care nu o vand :D

In poza este produsul cum vine in cutie, este ambalat foarte elegant poate fi facuta cadou!

post-0-12877872053367_thumb.jpg

post-0-12877872053367_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lanterne P5 nu mai exista, insa mai am doua bucati frontale H7R cu acumulatori industriali. Se reincarca de la retea sau de la USB, se poate regla focalizarea si inclinarea lampii cat si intensitatea luminoasa.  Rezista la temperaturi extreme si la umezeala, ploaie ninsoare.

Frontalele sunt NOI si costa 200 ron bucata.

Contact: 0723.823.679

http://img36.imageshack.us/g/h7rd.jpg/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretul pentru ultima frontala H7R scade la 190 ron. Nu are nici un defect, este noua in cutie!  0723.823.679

Share this post


Link to post
Share on other sites

De maine disponibile din nou toate modelele prezentate plus inca unele noi! 0723.823.679

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru membrii Volvo club ofer reduceri, mentionati acest lucru cand ma contactati.

In stoc:

P7 200 ron

T7 200 ron

P14 270 ron

P5 140 ron

Share this post


Link to post
Share on other sites