Sign in to follow this  
Followers 0
parola

Din ciclul....viteza ucide....

8 posts in this topic

Pai asa e, viteza chiar ucide .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasol de ei. ce innseamna sa fi inconstient, ajungi lipit de asfalt ca cei 2 din BMW. pacat ca de multe ori mai mor si unii nevinovati.  :angry7: :angry7: :angry7:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stii vorba aia? De ce ti-e frica nu scapi?

Eu cred ca tu  ai o pasiune macabra,stai sa cauti  toate clipurile astea cu morti pe sosele, ,,,,

Ai impresia ca cineva isi va schimba stilul de mers,indif. de cum merge,cand se uita la clipurile astea ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Ai impresia ca cineva isi va schimba stilul de mers,indif. de cum merge,cand se uita la clipurile astea "

  Daca ai impresia ca toata lumea e ignoranta, te inseli amarnic. Io inteleg ca e grea matematica, dar topicul se numeste "Accidente - Previne-le".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum am inteles ,multumesc ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu e chiar asa, poti vedea 100 de astfel de filme si cand te urci la volan esti zmeu stiu multi astfel de zmei si pot spune cu mana pe inima ca pana nu o simti pe pielea ta nu te lecuiesti .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu e chiar asa, poti vedea 100 de astfel de filme si cand te urci la volan esti zmeu stiu multi astfel de zmei si pot spune cu mana pe inima ca pana nu o simti pe pielea ta nu te lecuiesti .

Sa spui ceva cu glas tare si cu convingere impresioneaza o groaza de lume dar nu face din poveste realitate, nu face nici cit o ceapa degerata. Dar oamenii vor “certitudini†care nu exista, vor sa stie ca miine le va fi mai bine ca azi, chiar daca se dovedeste iar si iar ca “miine†e o zi ca oricare alta. Ei o sa prefere pe cel care le spune ca miine o sa fie “bine†pentru ca asta vor sa auda. Iar cu cei care n-au urechi de auzit…

Mai degrabă din seria “Cine ascunde lumina când stingi lumânarea?â€â€¦

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0