Guest volvigi

piese schimb

8 posts in this topic

:) ma intereseaza de unde se poate achizitiona o sonda lambda front dar nu de la reprezentanta volvo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volvigi a rezolvat problema acum vreo 2 luni, si oricum TecDoc-ul nu-ti dadea informatia corecta apropo de sonda compatibila. Am incercat si eu sa-l ajut si nu exista pe producator.

PS: Usurel te rog cu reclama, aici e loc dedicat raspunsurilor CELOR DE LA REPREZENTANTA.

Multumesc de intelegere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Nu a vrut sa fie reclama,chiar nu ma ocup eu de acel site,am vrut doar sa ii indic o posibila sursa pt sonda lamba pe care o cauta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multzam, si greseala mea daca am crezut ca inchirierimasini.ro e al lui rent-romania.ro (de care apartine piesevolvo.ro) :)

Numai bine !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

In aceasta rubrica ar fi interesant sa faci una si pentru importator,dar unde sa se raspunde punctual la intrebari....ca ma gandesc ca le este cam dificil sa urmaresti toate discutiile purtate intre noi pe un topic,deja se pierde firul...parerea mea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

As face chestia asta, dar majoritatea importatorilor sunt in cadrul reprezentantelor, deci pot raspunde foarte bine si aici. Oricum observ ca nu prea se obosesc (cu unele exceptii) asa ca n-are sens sa incarc forumul cu categorii in plus care vor ramane goale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now