Sign in to follow this  
Followers 0
Guest

Confirmari Plati Nationala 2010

15 posts in this topic

Aici vă voi da confirmările pentru plăÈ›ile pe care le efectuati în contul ÃŽntâlnirii NaÈ›ionale din 2010.

Avansul va fi de 150 lei, perioada de platit avansul se încheie în ultima zi a lunii  Martie , respectiv data de 31-03-2010.

Suma totală va trebui platită pâna la data de 01-07-2010. Deocamdată am fixat avansul la  150 lei pentru o persoană, urmând ca dupa încheierea perioadei de plata a avansului, să cunoaÈ™tem suma finală cât È™i locaÈ›ia.

Cu riscul de a-mi atrage simpatia celor care scriu pe PM , dar si antipatia celor ce scriu pe forum , am luat în calcul È™i schimbarea locaÈ›iei.

Pâna la data de 31-03-2010 am sa mai răpesc  din "prea multul meu timp liber" , È™i am să caut alte câteva locaÈ›ii unde să putem admira È™i singura bogăÈ›ie ramasă neexploatată in È›ara asta.

Ca să nu existe discuÈ›ii cum ca aÈ™ urmarii impăcarea unor colegi cu multe "steluÈ›e" , declar că si celelalte posibile locaÈ›ii se vor afla la  distanÈ›e mari.

Èšin să mai precizez că voi schimba 1 pic regulile faÈ›ă de anul trecut , pt. a evita unele situaÈ›ii deloc plăcute(vezi cazul rechi de la Poiana).

AÈ™a ca , ocuparea camerelor nu se va mai face în ordinea sosirii, ci în ordinea plăÈ›ii.

Cine achita primul suma totală poate avea garanÈ›ia ca sigur are camera rezervata . Cine se hotaraÈ™te târziu poate avea surpriza să nu  mai găsească. Nu mai vreau să fiu pus in rusinoasa situaÈ›ie , în care un coleg vine tocmai de la ConstanÈ›a pana la Vatra Dornei si eu sa-i spun ca nu mai sunt camere pt. ca a venit ultimul si camerele îs ocupate, dupa care sa îmi fie ruÈ™ine să îl privesc în ochi.(baÈ™ca, că a mai adus si redbull  ;D )

Deci ca sa nu o mai lungesc ( ca se supara Vadim)  ;D :

-cu cât se plăteÈ™te mai repede cu atât veÈ›i fi  mai siguri că locul va Dvs. va fi in aceiaÈ™i Pensiune în care vom fi majoritatea.

-avansul va fi 150 lei de persoană.

-în funcÈ›ie de câți plătesc avansul voi acorda  o marjă de 5 camere cu + , È™i voi căuta o pensiune care dispune de acel număr de camere.

Acestea fiind spuse mai jos aveti numarul de cont:

          RO26 INGB 0000 9999 0171 4336

Share this post


Link to post
Share on other sites

Claudiu daruieste masa cu 300 lei sa traiasca .

Respectele mele unui om asa hotarat ....atat in 2009 cat si in 2010 ...a fost,  este, si va fi primu'  ;)

merit 1 redbull ...nu ?  ;D

post-313-12877873131112_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Victor daruieste masa cu 300 lei sa traiasca .....+ 1 redbull la , lautar  ;D

post-313-12877875909273_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rebelu , se alatura si el ..... desi ...sotia dansului, la efectuarea platii ..... ne-a pus gand rau ( am subliniat cu rosu)  ;D

post-313-12877877062893_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

LEFTER MARIUS DANIEL ...fost enterconsult ...actual mariusdaniel...... are ok-ul , a dat avans 200 de lei  ;)

(Lefter este nume de familie ?......sau e prefix generat de banca dupa ce ai efectuat plata ?  :smile: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raileanu Paul , daca nu ma insel este vorba de vita_fresh are ok-ul pt 2 persoane . Avansul virat este de 500 lei . Imi cer scuze pentru intarziere . ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0