Sign in to follow this  
Followers 0
ateo

Service Tudorut in Timisoara

7 posts in this topic

Salut!

Stie cineva de acest service? Puteti sa-mi dati detalii?

Dar de partea lor de vanzari?

Am dat accidental de o reclama de-a lor si le-am trimis si un mail sa vad ce imi scriu inapoi, dar ma intereseaza parerea voastra pe care ma pot baza intotdeauna.

Ms.

Later edit: www.volvotm.ro    (site-ul lor)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

daca te intereseaza partea de service iti dau o recomandare la service-ul din Oradea.Daca te intereseaza vanzarile iti dau o recomandare la cei din Cluj.La service, daca programul imi permite mergem impreuna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In trecere cand am venit cu S40-ul din germanica, am zis sa fac o incercare de revizie la todorut. Bineinteles ca mi s-a servit celebra replica "e prea veche". Asta spune multe despre service-urile de reprezentanta din romania. Ca o paranteza, in Aschaffenburg de unde am luat volvachele, la service-ul respectiv se afla in proceduri avansate de diagnoza un 960 cu mult peste 15 ani vechime. Deci nemtii nu refuza banii celor cu vechituri, romanii da.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vorbeste cu kadudu sau parola,de pe forum. Ei au avut tangente cu cei de la Volvo Timisoara.  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, e clar.

Ms tuturor.

sly74, service-ul din Oradea e de toata jena, no offence. Plus ca pretentii si scoruri de lux. Nu recomand nimanui acest service.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai sa mergem impreuna pana acolo ;)Mergem la Andrei si ne ajuta el cumva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0