Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest leualexandru

Vand carlige remorcare

20 posts in this topic

Vand carlige de remorcare marca Hak-Pol pentru autoturisme si autoutilitare.

Carligele sunt noi, cu factura si garantie.

Atasat gasiti o lista de preturi pentru Volvo, in pret este inclusa si instalatia electrica universala cu priza 7 pini, venim in intampinarea membrilor VOLVO CLUB si oferim reducere de 10% fata de preturile din lista.

[attach=#]

Date contact:

Alexandru Leu

0723.505.425

www.carlige-auto.atlascargo.ro

/applications/core/interface/file/attachment.php?id=10609">Lista preturi Hakpol volvo.pdf

Lista preturi Hakpol volvo.pdf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Multumim pentru oferta si discount. Spune-mi te rog mai multe despre un cirlig de Volvo XC70, model 2004. Cred ca merge cel de V70, da nu-s sigur. Se detaseaza nuca, e fix? Preturile sint in lei, presupun? Merci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Multumim pentru oferta si discount. Spune-mi te rog mai multe despre un cirlig de Volvo XC70, model 2004. Cred ca merge cel de V70, da nu-s sigur. Se detaseaza nuca, e fix? Preturile sint in lei, presupun? Merci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok merci. Fara sa tai bara nu exista? Mai gindesc si-ti comunic. MAi spune-mi te rog pt o Toyota Land Cruiser 90 Prado, 3.0 td din 2000 ce varianta de cirlig ai. Thanks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok merci. Fara sa tai bara nu exista? Mai gindesc si-ti comunic. MAi spune-mi te rog pt o Toyota Land Cruiser 90 Prado, 3.0 td din 2000 ce varianta de cirlig ai. Thanks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu vad o oferta si pentru S60 2006.

Poti sa imi dai un pret?

Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu vad o oferta si pentru S60 2006.

Poti sa imi dai un pret?

Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

multumes pentru raspuns.

nu inteleg insa de ce cand ajung sa intreb de pret pentru masina mea, primesc ceva dublu fata de restul :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

multumes pentru raspuns.

nu inteleg insa de ce cand ajung sa intreb de pret pentru masina mea, primesc ceva dublu fata de restul :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc

Multumesc si pentru promptitudinea raspunsurilor. Dragutz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc

Multumesc si pentru promptitudinea raspunsurilor. Dragutz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va salut !

Pentru Volvo S40- 2007 puteti aduce carlig? Exista model de montat si fara decupaj in bara?(variante?) Cat costa set cu instalatie electrica si modul de protectie? Le si montati sau doar le comercializati?

                                                                                                                    Cu stima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna ziua,

Pentru masina dvs. va putem aduce un carlig de remorcare semidemontabil marca Bosal (producatorul Hak-pol nu produce pentru aceasta masina) la pretul de 750 RON (TVA inclus). Instalatia electrica cu modul de protectie costa 250 RON (TVA inclus).

Produsul se poate aduce la comanda in maxim 2 zile. Este necesara achitarea unui avans de minim 30%.

De la preturile de mai sus beneficiati de un discount de 10%.

Montajul se poate efectua intr-un service partener al nostru. Pretul montajului este 250 RON.

Va salut !

Pentru Volvo S40- 2007 puteti aduce carlig? Exista model de montat si fara decupaj in bara?(variante?) Cat costa set cu instalatie electrica si modul de protectie? Le si montati sau doar le comercializati?

                                                                                                                    Cu stima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc de raspuns.

Ajung in tara in 9 iunie si am sa va sun cu cateva zile inainte sa pute programa lucrurile deoarece eu sunt mereu in criza de timp si as vrea sa rezolv totul intr o zi..

                            Bafta in afaceri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asteptam sa ne sunati. Daca sunati cu cateva zile inainte programam lucrurile in asa fel incat sa fie cat mai eficient pentru dvs.

Va multumim.

Multumesc de raspuns.

Ajung in tara in 9 iunie si am sa va sun cu cateva zile inainte sa pute programa lucrurile deoarece eu sunt mereu in criza de timp si as vrea sa rezolv totul intr o zi..

                             Bafta in afaceri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

buna ziua. am un s 60 din 2005 cum pot afla daca masina are sistemul check control ?

asta sa pot sti ce comand.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna ziua, majoritatea masinilor dupa 2004 au "check control system". Acesta este sistemul care controleaza indicatorii masinii (nivel ulei, apa, becuri etc) si avertizeaza la bord eventualele erori (defecte aparute). Partea care ne intereseaza pe noi este daca acest sistem este prezent la masina dumneavoastra pentru partea de becuri. Catalogul nostru spune ca masina dumneavoastra are acest sistem si necesita instalatie cu modul protectie dar pentru a fi siguri de acest lucru exista 2 modalitati de verificare:

1. deconectati un bec si vedeti daca masina va afiseaza eroare la bord.

2. intrebati la reprezentanta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Check Control este specific BMW, si implica muuuult mai multe decat o simpla verificare de bec ars :)

Si DA, S60-ul are verificare de bec ars. Inclusiv pe partea de remorca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

buna seara.cand pot avea carligul cu tot cu modul?

si pretul e 720 cu totul nu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci, am cumparat de la ei un cirlig pt Toyota Land Cruiser Prado. Frumos, robust dar din pacate nu se potriveste pe masina. Adica, la gauri e ok, numai ca vine mult prea jos. Cu vreo 6 cm mai jos. Asta la un Jeep inseamna micsorarea drastica a unghiului de degajare. Am sunat la ei, am trimis poze si au spus sa astept sa ia legatura cu fabrica. Astept de vreo luna .... sper sa rezolve cumva si sa nu astept pina la toamna ca incepem sezonul de vanatoare si nu vreau sa dau cu cirligul de pamant. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites