Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

virgil

Vand VOLVO S60 Diesel, 2005

15 posts in this topic

VOLVO S60, albastru metalizat, 2400 Diesel Common Rail, 131 cp, fabricat 2005, 85.000 km parcursi, ABS, DTSC (control dinamic al stabilitatii si tractiunii), 10 airbags, servodirectie, scaune si tapiterie piele crem, volan si schimbator piele neagra, ornamente cromate, dublu climatronic, filtru polen, incalzire aditionala, jenti originale 17†Cassiopeia Titanium, computer de bord, pilot automat, indicator digital temperatura exterioara, inchidere centralizata cu telecomanda, alarma VOLVO Guard originala, 4x geamuri electrice, oglinzi laterale electrice si incalzite, oglinda retrovizoare heliomata anti-orbire, scaune incalzite, volan reglabil, spalatoare electrice faruri, sistem audio 6 boxe cu amplificare si comenzi pe volan, proiectoare ceata, prize 12V bord/spate/portbagaj, lampi pentru lectura fata/spate, lumini interioare cu temporizare, iluminare parasolare, sistem electric blocare usi si geamuri spate pentru siguranta copiilor, cotiere fata/spate piele, suporti pahare, compartiment schiuri, roata rezerva temporara, cric, trusa prim ajutor, triunghi reflectorizant, set covorase mocheta originale+set covorase cauciuc, carte service, revizii, manual utilizare, ITP 2011, fara accidente, stare tehnica si estetica foarte buna, pret 13.200 euro, va stau la dispozitie pentru detalii suplimentare, tel. meu: 0744.316.829

post-1300-12877874504867_thumb.jpg

post-1300-12877874504867_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc pentru oferta, masina ta e foarte frumoasa insa, eu am nevoie de bani gheata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai este valabil anuntul? ^-^

Share this post


Link to post
Share on other sites

anunt valabil, ultimul pret 9900 euro, kilometrii aproape 89.000, am mai mers putin cu ea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, nu vreau sa o iei in nume de rau..... Imi doresc un S60 de mai multi ani.... e o masina superba.

Din pacate nu am reusit sa strang decat 6.800 euro; insa de aseara de cand am vazut anuntul tau am sunat pe unde stiam ca pot sa indraznesc si am mai facut rost de 1.730 euro. Un grad de indatorare mai mare nu imi permit....

Deci, nu te supara daca e prea putin, atat imi permit...:( ... crezi ca poate insemna ceva pentru tine 8.530 euro?

(daca esti interesat lasa-mi mesaj pe PM)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poţi pune, te rog, o poză cu motorul şi una cu interiorul (bordul)? Merci!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.