paul.sarbescu

Cercetare Psihologica privind Comportamentul la Volan

36 posts in this topic

Topic inca valabil.

Din cauza numarului ridicat de e-mailuri pe care le-am trimis in ultima vreme, cei de la Yahoo s-au gandit sa-mi blocheze contul, pe motiv ca as face “spamâ€; pana cand nu mi-l vor debloca, nu mai pot trimite mailuri, deci practic nu pot trimite nici confirmari, si nici profile de personalitate. Le-am scris astazi un mail in care le-am explicat motivul pentru care am trimis atat de multe mailuri in ultimele saptamani, si sper sa se rezolve cat mai repede problema.

Imi cer scuze persoanelor ale caror profile de personalitate vor intarzia din aceasta cauza. Daca a mai patit cineva ceva similar, si a reusit sa o rezolve cumva, va rog sa-mi spuneti cum ati facut; m-ar ajuta foarte mult.

Va multumesc pentru intelegere.

Paul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din cauza faptului ca de pe adresa mea de pe Yahoo tot nu pot trimite mail-uri cu atasamente, mi-am facut o adresa de Gmail, de pe care voi trimite profilele de personalitate. In cateva zile recuperez intarzierea ce s-a produs din cauza celor de la Yahoo. Scuzele mele inca o data pentru persoanele ale caror profile ajung cu intarziere.

Paul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am primit profilul de personalitate...interesant

Multumesc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am primit si eu raspunsul la test.

Va multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am primit rezultatele la test. va multumesc.

O zi buna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Topic inca valabil. Am realizat faptul ca termenul initial (2 saptamani pana la primirea profilului) este unul hazardat; un termen mult mai realist, de care ma pot tine, este de 3 saptamani, +/- 2 zile.

Multumesc pentru intelegere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am primit si eu rezultatele . Multumesc d-nul SARBESCU . Sa vezi ce surpriza o sa aiba nevasta-mea  :D  :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primit si eu. Multumesc mult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Topic inchis; mai trimit profile de personalitate pentru mail-urile primite pana in 2 iunie inclusiv (stiu ca am ramas cam in urma cu profilele, dar le voi trimite pe toate).

Multumesc inca o data celor ce au raspuns initiativei mele, si multumesc moderatorilor pentru faptul ca au permis derularea studiului meu.

Numai bine.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.