Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Sabau Raul

Vand piese auto la comanda direct de la importator

50 posts in this topic

Dupa cum spune si titlul vand piese auto pe comanda direct de la importator.Piese pentru orice masina atata volvo cant si alte marci care sunt pe piata in momentul respectiv.Piesele sunt,ulei de motor,chituri de ambreiaj,placute frana,bucsi,tot ce tine de o masina de la A la Z. Preturile sunt foarte bune va pot da un exemplu..Kit ambreiaj volvo 440--Sachs--450ron kit complect.Asta asa ca si o orientare dupa preturi fata de alte magazine.Lucrez in momentul de fata cu 5 importatori care imi pot oferi piese auto la preturi foarte bune din cate am discutat cu ei.Asa ca daca sunteti interesati sau aveti prieteni sau colegi care sunt interesati nu ezitati sa ma intrebati va dau preturile si daca ii posibil o comanda se onoreza foarte rapid prin curier Nemo. Va multumesc!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arcuri magnum-tech--220 ron bucata

        Kyd-290 ron bucata                  Aceste arcuri sunt pt S40 din 2002--PT George s40

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pt Amsterdam---arcuri spate---am eu 2 second ti le dau cu 80 de lei sau am gasit noi l k+M--la 263 ron bucata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Up vand toata gama de produse buji ulei motor placute frana saboti chiar orice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

un filtru carbon habitat pt xc 90 an 2004 motorizare d5 la ce pret ai?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma uit maine si va spun exact pretul.O sa-mi trebuiasca si kw si tipu motorului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da-mi te rog o imagine cu filtru daca ai sau locul unde se pune imi da mai multe filtre sa am asa o imaginatie despre cum arata.Imi da vreo 4 modele de filtru si nu stiu care ti bun tie asa ca m-ar ajuta foarte mult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai sa te ajut eu un pic, filtrul e de la MANN, cod CUK2855, pret 166RON (cu carbon activ) sau 116RON fara carbon activ, cod CU2855... Pe oricare din ele il am pe stoc ;)

Celelalte cu /1 la coada sunt pentru habitat rece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NU NU Mann am eu acuma importatori da nu man la 95 de lei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai in mom. in care specifici pretul, dai si producatorul... E o mare diferenta intre MANN/MAHLE (furnizori OEM) si Purolator/Fram/FIAMM care sunt niste gunoaie...

Bafta la vanzare ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceva normal ca Mann e firma cunoscuta si are renume cateodata sau de cele mai multe ori reclama ii mama comertului dar asta nu inseamna ca alte filtre facute de alti producatori nu sunt bune poate ca nu se ridica la nivelulu Mann dar is ok.Nu intodeauna un pret mare e si ceva de calitate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asa este... ai dreptate, mai ales la filtrele de polen sa zicem, care nu fac decat sa-ti asigure mai putin praf tie... care praf oricum intra pe la chedere :) DAR... ce incerc eu (cel putin) sa fac este sa identific producatorii care fabrica filtre (si alte subansamble) special PENTRU VOLVO (cele care urmeaza a fi re-marcate cu brandul-VOLVO) si sa le vand pe-acelea (cum ar fi ATE la franare, WAHLER la termostate, SACHS la amortizoare, etc).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da Domnu Voicu am inteles vreti sa mergeti cat mai mult pe original stiu daca producatorul pune din fabricatie inseamna ca ii ok dar cateodata sau mai deseori romanu strange cu greu un ban de volvo si nu-si mai permite sa mai puna piese originale ce sa facem nu avem ce face dam la client exact ce ne cere.Daca vrea scump dam Mann daca vrea eftin dam alti producatori.Si eu incerc pe volvo meu sa pun original dar din pakate is foarte scumpe si atunci mai bine pui aftermaker.

Share this post


Link to post
Share on other sites

placute frana fata pt volvo 460 an 94 cu abs motor 1,8 benzina - un pretz te rog

Share this post


Link to post
Share on other sites

placute frana spate....filtru ulei.....filtru motorina.....filtru aer......un pret daca se poate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va dau preturile in seara asta o sa intru si o sa va las preturile.  Am gasit filtru carbon la 120 de lei pt xc 90.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te rog in momentul in care dai pretul, sa specifici SI  MARCA.

Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filtru habitaclu carbon marca Filtron pret 120 de lei sau filtru carbon Valeo la 160 de lei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru placute volvo 460 cu abs am asa preturile..

  Ate---317 ron

  Valeo---133 ron

  Textar--192 ron

  Ferodo--134

  Lpr--96 ron

Share this post


Link to post
Share on other sites