Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ateo

Pret estimativ

5 posts in this topic

Salutare!

AM o intrebare: la ce pret as putea sa vand Volvoul meu S60 2,0T din 2002 luna septembrie echipat cu de toate mai putin xenon, RTI, cruise control. Are 80.000km si e in stare excelenta. Eu m-am gandit undeva intre 16.000 si 15.000 euro. Pareri, sugestii va rog!

Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uita-te pe www.autovit.ro. Eu acolo mi-am gasit masina...S60 D5, 2002, 120.000km RTI, Cruise Control, incalzire oglinzi,.....de fapt c-am totul fara scaune de piele....... la 13.000E. Te poti orienta acolo de pret, dar cred ca suntem c-am OFFTopic cu discutia asta aici. Ar trebui sa fie in sectiunea...."Vanzari"

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut ,iti pot spune ca acum 4 luni am gasit s 60 benzina cu 9.000euro aici in ro la sf.gheorghe dar nu m-a interesat decit d5 care l-am adus din nl,dar fiecare este cu norocul lui volvo se vinde mai greu.BAFTA SI SUCCES

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca masina e buna si km reali, nu vad de ce nu ti-ai lua 14-15000 pe ea.tu tre sa sti cel mai bine cat merita.benzina se vinde mai greu, dar asta nu inseamna ca trebuie sa fie mai ieftina ca una pe motorina,care de cele mai multe ori e adusa de afara cu km dublu fata de benzina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baga si tu niste poze cu interiorul si exteriorul sa vedem si noi. Ai si incalzire auxiliara?

Mai multe detalii nu strica, poate gasesti chiar aici printre membri forumului un cumparator.

Share this post


Link to post
Share on other sites