Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

cornelp

ingrijesteMasina.ro - cosmetice auto pentru pasionatii de detailing

7 posts in this topic

ingrijesteMasina.ro a luat fiinta acum un an din pasiunea pentru detailing-ul auto si din dorinta de a ajuta pe cei pasionati si de ce nu pe profesionisti sa aiba access la produse de calitate la un pret accesibil.

ingrijesteMasina.ro este unic importator al produselor de detailing auto marca Sonus-USA , produse profesionale de cosmetica auto, dar formulate si ambalate astfel incat sa fie accesibile si usor de folosit si pentru end-user.

In oferta noastra gasiti si gama de ceruri Dodo Juice, un producator de ceruri auto de calitate din Anglia. Toata gama de ceruri Dodo Juice contine ceara carnauba si ofera luciu incredibil si durabilitate.

Printre marcile pe care le mai comercializam gasiti si marci ca : Leatherique, 303 Products USA, ValetPRO UK, Carand.

Suntem o echipa mica, dar punem mult suflet in ceea ce facem. De aceea produsele prezente in magazin au fost alese atent astfel incat sa oferim cea mai buna calitate la un pret competitiv. Toate produsele din magazin sunt testate de noi inainte de a fi introduse in gama comercializata pentru a fi sigur ca rezultate sunt cele indicate de producator.

Pentru detalii despre produse sau sfaturi, puteti sa ne contactati direct la numarul de telefon: 0749 310429 (Orange) intre orele 10:00 - 18:00 sau non-stop prin formularul de contact de pe magazinul online din sectiunea contact

Livrarile se fac prin Posta Romana cu plata ramburs sau in avans in contul nostru, sau daca se doreste prin curier. Costurile de transport sunt suportate de catre cumparator. La livrarile prin Posta Romana costurile de livrare sunt automat calculate in formularul de comanda.

Membrii volvo-club.ro vor beneficia de un discount de 5%. Va rog utilizati codul volvo-club.ro la finalizarea comenzii pentru calcularea automata a costurilor finale cu tot cu discount.

Va multumesc

Corneliu

----

www.ingrijestemasina.ro

0749 310429 (Orange) intre orele 10:00 - 18:00

contact@ingrijestemasina.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Incepand de astazi in magazinul nostru online http://www.ingrijestemasina.ro veti gasi periile Vikan.

Urmatoarele perii le-am adus pentru a va ajuta sa mentineti jantele masinii cat mai curate:

Perie Jante Soft - Vikan

vikansoft.jpg

Aceasta perie este o perie de jante moale, pentru curatare in deplina siguranta a jantelor de aluminiu. Firele foarte moi ale periei cauzeaza minimum de stropi in timpul folosiri. Design-ul conic al periei faciliteaza curatarea jantelor.

Peria poate fi atasata si la o masina de gaurit, daca se desurubeaza manerul.

Lungime: 320 mm

Perie Soft Multi Purpose Vikan

525252.jpg

Perie de jante cu perii moi, ideala pentru curatarea jantelor de aluminiu. Peria este facuta din polipropilena neagra  solida cu fire rosii/versi. Manerul este invelit intr-un strat cauciucat pentru a putea avea o priza buna chiar si cand este uda.

Pensula Curatat Bord Vikan

631552.jpg

Pensula moale, retractabila, ideala pentru inlaturarea prafului si murdariei de pe bordul masinii, aerisitoare, comutatoare.

Pensula poat fi folosita si la curatarea exterioara in jurul emblemelor sau grilei fata, fara riscul de a zgaria datorita finetii ei.

6315521.jpg

Va invitam sa vizitati magazinul nostru online si pentru a studia si restul gamei de produse pe care o oferim.

Va multumesc

Corneliu

________

http://www.ingrijestemasina.ro

0749 310429 (Orange) intre orele 10:00 - 18:00

contact (at) ingrijestemasina (dot) ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

1an.jpg

Va multumim tuturor celor care ne-au sprijinit si ne-au fost alaturi in aceasta perioada. Speram ca in continuare sa reusim sa fim la inaltimea asteptarilor voastre si sa crestem alaturi de voi.

Va multumim

Echipa ingrijesteMasina.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Incepand cu data de azi oferim reduceri de pana la 40% la gama Sonus. Promotia va tine pana la expirarea stocului.

Nu uitati, pentru comenzile de peste 350lei aveti transportul gratuit.

Va asteptam sa ne vizitati.

Va multumim,

Echipa ingrijesteMasina.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place pensula. De cateva luni insa mi-am cumparat una Made in Germania, clasica. Ramane totusi in atentie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place pensula. De cateva luni insa mi-am cumparat una Made in Germania, clasica. Ramane totusi in atentie.

Share this post


Link to post
Share on other sites