Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

bogdanm

Vand S80 / sau schimb cu masina de teren

14 posts in this topic

Vand Volvo S80 2.4T , 98 000 km, dec 2001, benzina, full option, verde (8000 euro), carte service. Sau schimb cu masina de teren.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inteleg ca vrei sa vinzi o masina,dar ceva poze si un numar de telefon.Bafta la vanzare :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poze!!! Ca daca nu,iti ofer masina de teren a lu' socramiu! Si o sa mai vreau si vreo 10000 diferenta ca-i Aro vintage! :D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu pentru off road. Prefer anumite marci gen Hyundai (daca este Terracan e cel mai grozav), Nissan, Toyota sau Mitsubishi. Obligatoriu mai putin de 3000 CC Dar eu stiu poate i-mi place, spune ceva despre ea. Ideea e ca tin la faptul sa fie una in buna stare de functionare pentru ca Volvo care-l dau nu prea ai ce sa-i reprosezi. Te salut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sal as avea ceva pt tine un jeep gran k.... limited an 2002 full bull bar jante dar e motor mare { benzina }

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce diferenta dai pentru un pajero 3,2 diesel, an 2007, automat, negru, piele crem, foarte multe optiuni.

luata de noua din reprezentanta, acum are 50000 km.

abia s-a achitat leasingul la ea

arata exact ca asta , tot jante pe 18, aceleasi dotari interioare si exterioare : http://autovit.ro/mitsubishi-pajero-predare-leasing-C12113739.html , doar ca are piele bej la interior

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogdan1206 daca poti sa pui ceva poze pe emailul meu si sa-mi trimiti si un nr de tel. mg_bogdan@yahoo.com e al meu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cam greu cu Jeepul din 2002 ca tocmai de motoare foarte mari nu prea ma incanta. Dar spune-mi ce capacitate are, cat consuma, etc? Pentru Pajero nu stiu ce sa zic ca , dar spuneti dvs o diferenta avand in vedere ca Volvo al meu a-ti vazut pretul, nu ma pricep dar poate cine stie. Sau lasati un nr de tel si vorbim. Va multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

diferenta 17-18000 , depinde. 0762.651.490

Share this post


Link to post
Share on other sites

sal capacitate cmc 4700si ceva are 4.8 L V8 consum pe oras in jur de 17 -19 % in functie de cum mergi cu ea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va multumesc. Nu intentionez sa platesc o diferenta chiar mare, realitatea este ca arata bine Pajero. Jeepul poate ca puteam face un schimb dar m-am hotarat: Nu-mi voi schimba masina cu una mai mare de 2999 cm, ca peste, chiar se schimba multe gen consum, asigurari, impozite. Salutare.

Share this post


Link to post
Share on other sites