Midnight Caller

Escappe79 - Telescoape Monroe

2 posts in this topic

Acest mesaj mi-a ajuns in casuta de mesaje personale, dar cred ca e "de interes public" :)

"poate sa ma ajute si pe mine cineva cu un sfat?

am schimbat anul trecut in august telescoapele masinii (s40) marca monroe (pt ca asa mi-a recomandat mecanicul sef dar totusi le mai pastrez pt ca angajatul care le-a schimbat mi-a spus ca is ok), si me-am luat tot monroe   dar deja le-am dat gata si sunt in garantie doi ani. imi recomanda si mie cineva o marca calumea ca m-am cam saturat d astea ca bat la fiecare denivelare. TX "

Raspunsul meu : Fereste-te pe viitor de Monroe. Mi s-au plans cativa mecanici de calitatea lor proasta, asa ca personal nu mai comercializez si nici nu recomand Monroe. As merge pe SACHS pentru ca din cate stiu astia inca nu s-au prostit. Daca zici ca sunt in garantie, schimba-le si spera ca astea noi sa nu mai fie facute prin Papua :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu as merge pe koni galbene. nu sunt chiar asa scumpe, si stiu destui (cu alte marci) ce au asa ceva si nu s-au plans deloc. o vectra stiu ca are de 5 ani si inca nu se simte varsta. dar conteaza si bugetul totusi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now