Sign in to follow this  
Followers 0
Trofin Gabriel

Salutare tuturor...

3 posts in this topic

Salutare tuturor... Am catva timp de cand sunt in club si vreau sa imi cer scuze k nu am apucat sa deschid si eu subiect asa cum ar fi trebuit... De cand sunt in club chiar mi-au fost de folos sfaturile voastre si imi e mai usor sa rezolv problemele ce apar la masina... Cu aceasta ocazie vreau sa multumesc tuturor pt sfaturile acordate...

Am o propunere interesanta pt toti cei care sunt posesori de volvo si sunt utilizatori ai acestui site si nu numai... Nu stiu daca exista asa ceva, iar daca exista si nu stiu imi cer scuze... Deseori mam intalnit in trafic cu multi posesori de volvo si am trecut pe langa ei, admirandu-le doar masinutzele si atat... As vrea sa creem, sa facem un salut aparte intre noi, acesti posesori de volvo si sa il utilizam cand ne intalnim in trafic... Vreau intai sa vad daca sunteti de acord si apoi sa venim cu idei... Poate k intre cei din buc sau care se cunosc mai bine intre ei exista asa ceva, dar eu nu prea am avut ocazia sa va cunosc mai in de aproape...

Tot cu aceasta ocazie vreau sa va urez Sarbatori Fericite si un Paste cat mai luminos... Aveti grija de voi si de masinutzele voastre...

VOLVO for life...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0