allty

geam oglinda dreapta

7 posts in this topic

salutare fanilor volvo o intrebare am si eu pentru voi . Spuneti-mi si mie de unde pot cumpara geamul de oglinda dreapta pentru un volvo v 40  oglinzi electrice dar sa nu aibe un pret nesimtit am gasit in bucuresti pe turda la un magazin de piese cu comanda dureaza 7 zile si costa 285 ron mie mi-se pare un pret foarte nesimtit

sa nu mai spun ca am nevioe si de grila de plastic de pe capota care este fabricata dintr-un plastic ordinar si pe care ce-i de la volvo cer 900 ron cu tot cu sigla de volvo astea da preturi .

Cand am cumparat masina asta m-am uitat la consumabile si mi s-au parut foarte bune ca pret dar cu timpul am ajuns la concluzia ca la orice alta pisa pe care trebuie sa o cumperi de la volvo e japca pe fata pana si un bec  de bord la ei costa 40 ron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vorbeste cu Midnight caller sau vezi pe la baietii cu dezmembrari de pe site..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu oglinda incerc sa te ajut eu dupa Paste... la fel ca si pe Strikeman. Si intr-adevar, cam atat costa oglinda noua, ma rog, la mine e 250, insa originala Volvo. Daca ti se pare scump, intreaba la BMW cat e o oglinda ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu oglinda incerc sa te ajut eu dupa Paste... la fel ca si pe Strikeman. Si intr-adevar, cam atat costa oglinda noua, ma rog, la mine e 250, insa originala Volvo. Daca ti se pare scump, intreaba la BMW cat e o oglinda ;D

Cat coasta?Doar e marca neamtzeasca si se gasesc piese pe toate drumurile ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglinda de seria 5 (tocmai a ramas un coleg de munca fara ele) - 800RON/buc (heliomate)

Mai doresti preturi ?! :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai kilere lasa bmw . eu nu vreau originala...mi-ai facut rost ? si la ce bani? Vezi sa fie cu incarzire ...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now